Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon van olyan hely, ahol lehet definnel képet csinálni?

Figyelt kérdés

Tinderre kéne. Csak másolni akarok egy sikeres ismerőst.


Gondolkoztam kutyán meg macskán is, de egy szinttel tovább mennék.



2021. jún. 16. 18:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
7: Itt vagyok bezárva... csak épp nem bámulnak.
2021. jún. 16. 20:38
 12/21 anonim ***** válasza:
12%
10# az te vagy, én a luxust választanám..
2021. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Photoshopold oda. :D Senki nem tudja meg, hogy kamu. Első randira el is hívhatod őket a hortobágyi delfináriumba.
2021. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Most már akarok pálmafát is (rájöttem)
2021. jún. 16. 21:39
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nincs, hálistennek tilos delfineket fogságban tartani idehaza. :)

(Egyike a kevés normális, nemzetközi szinten is fejlettnek és jónak számító törvényünknek.)


1998. évi XXVIII. törvény

az állatok védelméről és kíméletéről

VI. Fejezet, 40. §

(4) Delfin és cápa országba történő behozatala, utaztatása és bemutatása - az (5) bekezdésben foglalt kivétellel - tilos.

(5) * A állategészségügyi hatóság engedélyezheti állatkert részére cápa behozatalát, utaztatását, illetve bemutatását, ha a megfelelő tartás feltételei tartósan biztosítottak

2021. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, Floridában. De az is Magyarország része, mert mi vagyunk a bolygó őslakói. Emlékezz, valaki bebizonyította valamelyik tévécsatornán, hogy az angol remember szó az a magyar emberből ered.
2021. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Magyarországon nincs ilyen. De biztos a delfin miatt sikeres az ismerős, semmi más nem állhat a háttérben. :))

Amúgy Tiszatavi Ökocentrum és pózolj a vizával. Sokkal eredetibb, mint a delfin.


"Egyest lepontozzak a tahok. Delfinarium, balnak, stb, mind parasztvakito allatkinzas."

Egy részük. De van, ahol olyan állatok vannak, amik mentettek és a sérüléseiket nem lehetett úgy rehabilitálni, hogy vissza lehessen engedni, mert elpusztulnának. Ennyire nem kell szemellenzős zöldnek lenni.

2021. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

"van, ahol olyan állatok vannak, amik mentettek és a sérüléseiket nem lehetett úgy rehabilitálni, hogy vissza lehessen engedni, mert elpusztulnának."

... ja, vagy csak ezt hazudják, hogy kevésbé tűnjön állatkínzásnak. :D

2021. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem értem mi itt az állatkínzás. A delfin olyan mint egy kutya kb, még értelmesebb is.
2021. jún. 17. 19:03
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
Mit nem értesz ezen? Bezárva élnek, elszakítva a családjuktól, betanítva amibe bele se akarok gondolni hogy történik…tényleg nem látod hol a hiba? Te élveznéd ezt az életet?
2021. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!