Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli lányok! Igaz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli lányok! Igaz az hogy sok fiú csak szexet akar és nem rendes kapcsolatot?

Figyelt kérdés

össze szoktatok jönni ilyennek?


szoktak komoly szánékkal is közeledni?


2021. jún. 15. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb fiú, nézd meg itt is a kérdéseket. Mindegyik ingyen szexet akar, kötelezettségek nélkül.
2021. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérés: Nem féltek attól hogy sosem talász megbízhatót akivel családod lehetne?
2021. jún. 15. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
A legtobb csak szexet akar mert masra nem jok
2021. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Tőlem mondjuk szexet se, de a barátnőim gyakran panaszkodnam erre. Nem csak a fiúk, de még az idősebb férfiak többsége is csak szexet akar.
2021. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Társkeresőn szinte minden ilyenkorúra igaz ez. De még ettől feljebb is, sajnos. Én 26 vagyok, de páran már elküldtek a p.ba,hogy 30+ keresgéljek minimum, ha normális kapcsolatra vágyom. Hát inkább töröltem magam.
2021. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Üdv mindenkinek :) . A kérdésemet az 5-ös válaszolónak címzem.

28 éves férfi vagyok, augusztusban 29 éves. A múltban nem volt szerencsém az internetes táskereső oldalakon főleg 2 okból. 1. mert elhízott vagyok, 2. sajnos nem vagyok fotogén. Nem tartom rondának magamat, illetve idén keményen rááltam a fogyókúrára. Én rendes férfinak gondolom, (vagy legalábbis szeretném hinni) magamat. Félek hogy mire teljesen lefogyok/ jól nézek ki már súrolni fogom a 30-at. Azt értem hogy nem akarsz nagyon idősebb férfival randizni. Viszont szerintem egy 4 max 5 évvel idősebb férfival randizni nem annyira gáz, nem?

Én is így állítottam be a preferenciát (1-2 évvel felette, 4-5 évvel alatta)

2021. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs problémám a 30 körüli korosztállyal sem, az exem is 31 éves lesz idén.

Csak kicsit meglepődtem, mikor a tényleg velem egykorúak kiosztottak kb...

Szóval nem azért töröltem magam, mert 30 felettiek nem érdekelnek, hanem mert szinte csak negatív tapasztalatom született ezeken az oldalakon..

(26-35-ig volt a "szűrő" amúgy..)

2021. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi :) . Persze megértem a gondodat. Kár hogy nincs rendes randioldal komoly kapcsolatot keresőknek. Persze.. egy idő után azt is megtalálnák a felszínesek és akkor megint lehet migrálni egy új társkeresőre.
2021. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok ember*

Ez van.

Nem. Engem csak a spirituális emberek érdekelnek.

2021. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz, ez már nem mostanában volt, de én régebben regisztráltam egy társkeresőre, ami kifejezetten úgy hirdetett, hogy komoly kapcsolatot keresőknek. Ennek ellenére folyamatosan megtaláltak ilyenekkel, hogy barátnőmmel keresünk harmadikat. Ami aztán végképp elképesztő, mert nem tud olvasni, hogy mi a célja az oldalnak?!
2021. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!