Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják hogy egy férfinak nem lennének az első barátője annak mi a pontos oka?

Figyelt kérdés
milyen tulajdonságok hiányoznak belőle amiatt mert nincs tapasztalata?
2021. jún. 15. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Rengeteg, mert 40 felett vagyok, 20 év körül ez nem probléma.
2021. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondanál légyszi példákat?
2021. jún. 15. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nem a tapasztalatlansága miatt nem szívesen kezdenék olyannal, akinek az első vagyok. Hanem azért, mert lassacskán szeretnék megállapodni és bennem lenne a félsz, hogy feltuningolom egy pasinak az egojat, akinek előtte köze nem volt nőkhöz, aztán ott hagy.
2021. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Tapasztalatlan, bénázik, illetve ha férfiról van szó, akkor már 20-25 körül vagyunk, akkor meg ne akkor legyen már az első barátnője, ha lehet. Egy férfi már tizenéves korában átesett mindezen, huszon- de főleg harmincéves korában már inkább az a dolga, hogy elkápráztassa a nőket azzal, amije van. Kocsi, lakás, nyaralás, jó test. Lassan ideje is megállapodnia, és a családot bizony el kell tartani. Így megy ez.


19/L

2021. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

A talasztalatlan rosszul csókol, ami nekem nagyon nagyon fontos. Tehát tisztán szubjektív.

+ Amit előttem is írnak, hogy ne én legyek az első szerelme akin kísérletez hogy aztán jól otthagyjon az igaziért, amikor már tudja hogy mennek a dolgok

2021. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezek mind alaptalan félelmek. A férjem majdnem 30 volt, amikor egymásba szerettünk, még a kezét se fogta soha másnak. Fantasztikus társ, olyan édesapja a lányainknak, hogy meg-megirigylem tőlük, remekül csókol és a szex is zseniális. Egyszerűen csak várt az igazira, nem akart pár hetes-hónapos hülyeségekkel bénázni.
2021. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es vagy egy hatalmas troll, vagy egy hatalmas ringyó xD

Amúgy meg... ez nem oda-vissza működik? Mi van, ha a lány ébred rá, hogy szexi, kellhet másoknak is és otthagyja a palit egy jobbért?

2021. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Talán 1 párkapcsolatban jártas ember már jobban tudja, mire vágyik és mi/ki kell neki.

A 6-osnak gratulálok, őszintén, jó olvasni ilyen üdítő példát is!

Viszont a mai fogyasztói társadalomban ez egyre kevésbé jellemző. Persze, megvan az esélye annak is, hogy egy tapasztaltabb tovább áll, semmisem biztos.

De egy tapasztalatlannál jobban bennem lenne a félsz emiatt.

Ettől függetlenül lehet, hogy úgy levenne a lábamról, és beleszerelmesednék, hogy pont nem érdekelne, tehát emiatt nem utasítanám el.

Viszont ha így indít, hogy látszik a frusztráció és hogy mindenáron barátnőt akar, az sajnos számomra ijesztő és taszító lenne.

2021. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4#es. XD és az ilyenek azt hiszik boldogok. Felszínes spirituális zombik.
2021. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenféle agymosottság által jött hiedelem. Valójában csak a személyiség számít.
2021. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!