Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak ilyen típusú nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ilyen típusú nők?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Budapest, normális munkahely, átlag feletti fizu, külsőleg rendben vagyok, rendszeresen edzek, olvasok, képzem magam, romantikus vagyok, a lányokkal ilyen szempontból nincs gondom, igazából élem az életem.


A gondom, hogy egyre nehezebben találok magam mellé párt a korosztályomból, ahogy "öregszem".


Egyre jobban azt veszem észre, hogyha 26 feletti lánnyal ismerkedem, akkor már beindul a fészekrakó ösztön...megkomolyodnak...nem veszek fel szexi ruhát, az a tiniknek való...nem jön el a baráti társasággal egy kis medencés, iszogatós buliba, mert az megint fiataloknak való...inkább vacsorázzunk meg és menjünk haza...hirtelen a házvezetés lesz a fél élete lányoknak meg hát a gyerek...szeretnék gyereket, de hát látom az anyukákat és olyan áron, hogy a cserfes, nevetgélős, külsejére is sokat adó, közösen szórakozós páromból megkomolyodott és egyre prűdebb nő legyen, azt kösz, de nem kérem. Én is egyszerre vagyok felelős férfi és "fiatalos".


Kicsit kétségbeejt, mert nagyon szeretnék egy ízig-vérig nőt, aki külsőre és belsőre is nő,aki közös élményekért akar velem lenni, megállapodni, de nem azért, hogy most befogjon, hogy pár év múlva ő klasszikus anyukává változhasson, én meg húzzam az igát.

Sajnos hiába nagy a társaságom, nem ismerek ilyen lányokat, de tényleg motiválna, ha leírnátok egy-két ilyen nőt...mit csinál, mik a hobbijai (merre nézelődjek) stb.



2021. jún. 14. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a Kérdezőnek elsősorban nem azzal van a baja, hogy az első gyerek után a nők kissé megváltoznak, ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, az élet velejárója.

Az viszont egy tagadhatatlan jelenség, hogy sok fiatal huszonéves nő idejekorán "besavanyodik", és nagyon elkezdik erőltetni ezt a "hát én már egy komoly felnőtt nő vagyok" mentalitást. De úgy, hogy közben se házasság, se gyerek nincs még a láthatáron, de mintha lélekben már erre alapoznának.

Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, de már én is találkoztam a környezetemben ezzel a jelenséggel.

2021. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Ismét egy unatkozó gazdag gyerek.

De jó hogy ilyenekre van időd öcsém.

2021. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hol élsz, de baromi sok ilyen nő van.
2021. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Puncs.hu?
2021. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9%
Elolvastam és kirázott a hideg. Örülök, hogy nem vagyok ennek a típusnak az esete, mert az ilyennek élni sem lenne szabad, egy feleslegesen lélegző valami. De nem férfi.
2021. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!