Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak ilyen típusú nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ilyen típusú nők?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Budapest, normális munkahely, átlag feletti fizu, külsőleg rendben vagyok, rendszeresen edzek, olvasok, képzem magam, romantikus vagyok, a lányokkal ilyen szempontból nincs gondom, igazából élem az életem.


A gondom, hogy egyre nehezebben találok magam mellé párt a korosztályomból, ahogy "öregszem".


Egyre jobban azt veszem észre, hogyha 26 feletti lánnyal ismerkedem, akkor már beindul a fészekrakó ösztön...megkomolyodnak...nem veszek fel szexi ruhát, az a tiniknek való...nem jön el a baráti társasággal egy kis medencés, iszogatós buliba, mert az megint fiataloknak való...inkább vacsorázzunk meg és menjünk haza...hirtelen a házvezetés lesz a fél élete lányoknak meg hát a gyerek...szeretnék gyereket, de hát látom az anyukákat és olyan áron, hogy a cserfes, nevetgélős, külsejére is sokat adó, közösen szórakozós páromból megkomolyodott és egyre prűdebb nő legyen, azt kösz, de nem kérem. Én is egyszerre vagyok felelős férfi és "fiatalos".


Kicsit kétségbeejt, mert nagyon szeretnék egy ízig-vérig nőt, aki külsőre és belsőre is nő,aki közös élményekért akar velem lenni, megállapodni, de nem azért, hogy most befogjon, hogy pár év múlva ő klasszikus anyukává változhasson, én meg húzzam az igát.

Sajnos hiába nagy a társaságom, nem ismerek ilyen lányokat, de tényleg motiválna, ha leírnátok egy-két ilyen nőt...mit csinál, mik a hobbijai (merre nézelődjek) stb.



2021. jún. 14. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Keress olyat, aki teljesen nyíltan és felvállaltan nem akar gyereket.
2021. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem a gyerek ellen vagyok. Olyat keresek akin látszik, hogy nem ez az életcélja. Ha lesz, akkor lesz. Ha nem lesz, akkor nem lesz.


De ha lenne, akkor is megmarad Nőnek és nem változik át Anyukává.

2021. jún. 14. 21:37
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Tudod te, hogy mekkora projekt egy nőnek egy gyerek? Mondom ezt gyereket nem vállalóként, családot nem alapítóként.
2021. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

"De ha lenne, akkor is megmarad Nőnek és nem változik át Anyukává."


A gyerek meg nőjön magától, mint a dudva, így gondoltad?

2021. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Valami faluban élsz? Vagy hol látsz ilyen hozzád hasonló nyomoroncokat akik öregnek tartják magukat 30 évesen meg sehova se járnak, és prűdek lesznek? Dugd ki az orrod a tanyáról és nézz szét nagyobb városokban.

Mondjuk a kérdés egyértelműen csak provokáció, csak a szokásos, 'jól beszólok a 30 éves öreg nőknek'. Mondjuk aki 30 évesen azt mondja magáról hogy 'fiatalos', az valszeg tényleg egy lelakott pasi lehet, beletörődő, kispolgár attitűddel. Nem a nők álma. Semmilyen korú nőé.

2021. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj... Én 30 éves nő vagyok és jelenleg eszem ágában sincs gyereket vállalni még jópár évig. Ha találnék végre egy párt, akkor csak szeretném vele magamat jól érezni... utazgatni picit...szórakozni, persze kulturált keretek között... stb. De alapvetően szabad szeretnék lenni, egy társsal, aki hasonlóan érez.


Viszont azt egy normális nő sem fogja neked megígérni, hogy ha lesz gyereke, akkor "nem változik át anyukává". Ez teljes értelmetlenség :D Olyan, mintha azt várnád, hogy a gyerek megszüli saját magát, utána eteti és pelenkázza, meg felneveli saját magát. Bakker :D Kicsit nézz már be kismama/baba-mama fórumokra a neten, és olvasgass ott. Kegyetlen a gyereknevelés időnként. Olyan nincs, hogy nem változik meg tőle az ember.


Kicsit olyan ez, hogy te férfiként elmész a frontra pár évre harcolni, és mire hazajössz, rád sem lehet ismerni.

2021. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ismerkedj fiatalabb lányokkal. 🤷‍♀️
2021. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként ilyen felfogással ne akarj gyereket soha. Te az a fajta apa leszel, akinek baj lesz, ha az asszony hízik, netán nincs kedve szexelni a vége felé vagy eleve eltiltja az orvos. Szülés után pár hónappal zavarni fog, hogy vannak még plusz kilók, hogy nem te vagy az első meg az igényeid, hanem a baba a fontosabb.
2021. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi Kérdező, én veled vagyok, sok pontban a saját nézőpontomra ismertem.
2021. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

29 éves vagyok és én sem akarok gyereket,de nekem nagyon úgy tűnik az írásodbol, hogy valójában te sem.

Nem tudom hogy lehet kiszűrni, társkeresőn ha van ilyen opció én be szoktam jelölni.

N

2021. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!