Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó lányként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányként hogyan kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés
24 éves leszek, még sose csókolóztam és randin se voltam. Egyetemista vagyok, mellette dolgozok. Kedves, aranyos lánynak tartanak, a nyitottságon kéne változtatni, de mégis hogyan? Mosolyogni is szoktam.
2021. jún. 14. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
írd ki facebookon, hogy az első férfival randizol, aki rádír.... meglepődsz :D
2021. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ird ki meg ezt a kerdest 25x
2021. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Van egy csomó társkereső, tinder, fb társkereső, badoo, stb...


Lányként csak annyi a dolgod, hogy kiszűrd a sok jelentkező közül azokat, akik nem megfelelőek. Kevesen mennek át a szűrőn...


Legyenek jó képeid, leírásnak elég csak pár szó, amivel kizársz pár embert, akik biztosan nem kellenek neked. Pl egyéjszalás kizárva vagy komoly kapcsolatot keresek, vagy 🚭 és hasonlók...


Szóval társkereső. 2-3 jó képed legyen! A legjobb, ha van egy kb randiszituációs képed, pl étteremben kajával előtted. Egy arc,egy hobbis, egy teljes alakos, ezek fontosak. Mosolyogj, add a szebbik arcodat! Legyél igényes: normális környezet, csinos ruha, éles, jó minőségű kép (mai telefonok már félhomályban is csodás képeket tudnak pl gcam appal: [link]

2021. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy hol laksz?
2021. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem Tinderen jó volna kezdeni. Onnan elmenni pár randira, hogy tanuld, hogy kell egyáltalán kommunikálni a másik emberrel, milyen embertipusok vannak, stb. Jó tanulopenz tud lenni.
2021. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Írnék, de úgysem válaszolsz. Írj, de úgysem fogsz...
2021. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl gyakorin
2021. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
1: aztán pedig az első randin még jobban!
2021. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!