Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Dolgozik, nem iszik, nem cigizik és családot szeretne.


Vannak még ilyen 30 körüli férfiak?


2021. jún. 11. 19:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Mit jelentenek ezek? Pl "nem iszik". Soha egy kortyot sem, vagy azért néha a haverokkal találkozhat sörözni, csak ne gyakran/rendszeresen? Én pl. havi 1x azért hétvégén összeülök a haverokkal, különösen nyáron.
2021. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ne minden hétvégén ez legyen a program.

Havonta pár alkalom ellen nincs kifogásom, de ha családja lesz legyen az az első.

2021. jún. 12. 13:38
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, itt vagyok.


Jaaa tényleg. Nem iszom. Tudod milyen savat kapok nőktől és mennyire nehéz ismerkedni? Folyamatosan b..ziznak, becsmérelnek, mert nem iszom alkoholt.

2021. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13. a nőknek semmi nem jó.
2021. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

14


Tudom, tapasztalom. Ezért sem nyitok már, mert stresszel.


Tényleg, lassan semmi nem jó, mindenben találnak 1 dolgot, ami nem tetszik és csak azt az 1 dolgot teszik előre és egyfajta indokként ez alapján ítélnek.


Nem mindegyik, de a többség igen.

2021. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
15: Kit érdekel, ha egyik nőnek ez nem jó, másiknak az?! Akkor oda kell menni a harmadikhoz, akinek meg épp te leszel jó. Ennyi.
2021. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja de a kismilliomodik utan mar....nem lesz kedved
2021. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%
17: Csak arra utaltam, hogy nem egyforma a nők ízlése. Ez olyan, mintha odamennél 9 nőhöz és egyik sem szereti a lekváros buktát, aztán előbb-utóbb talán a 10., talán a 20. szeretni fogja. Nincs olyan, hogy "nők". Egyének vannak és minden egyén más, mint bárki más.
2021. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

16. Meg az ötödikhez meg hatodikhoz meg a kilencedikhez meg a századokhoz.

Újra és újra és újra ugyanaz a vége nem kelessz neki mert talál valamit ami miatt nem vagy tökéletes és ez elég ok ara hogy továbbálljon és a következőt is ejtse meg az azutánit is.

Aztán meg a sírás hogy nincsenek igazi férfiak meg mindenki csak szexelni akar amiről a nők persze véletlenül sem tehetnek.

A nőknek semmi nem jó.

2021. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

19 igen es az a baj, hogy ezt nem lehet felvarrol venni. szerintem normalis embert megviseli a sorozatos sikertelenseg.


Pl nem vagyok ronda, magas vagyok, barmirol lehet velem beszelni blabla minden jo jelzo, de egyszeruen alap ismerkedesben is mar alig van reszem. Megszakad a kommunikacio a semmibol, sorolhatnam

2021. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!