Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már ilyen emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, nagyon furcsa volt online beszélgetés során: tőszavakban válaszolt, néha eltűnt, néha mesélt. 0 emoji használat, a chaten leírt poénok nem mennek át neki, stb. Ennek ellenére randiztunk egyet, és mintha nem is ugyanaz az ember lett volna. Egy beszédes, közvetlen, életvidám csaj, aki érdeklődik és nagyon jól el lehet vele lenni. Viszont randi után visszatért az eredeti felállás chat-en: alig válaszol, néha csak elolvassa az üzenetet, de nem reagál, stb. Az a baj, hogy szomszédos városban vagyunk, így a randi sem olyan egyszerű, ilyen chatelési készségekkel pedig szinte lehetetlen leszervezni. Találkoztatok már ilyen emberrel? Hogy lehet ezt kezelni? :D Erőltessem a telefonálást inkább?
2021. jún. 11. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem szeret chat-elni. Nekem is van olyan ismerősöm, aki ilyesmi. Ha nem muszáj, nem is ott írok neki, mert még nekem is rossz azt olvasni, valahogy teljesen másnak tűnik úgy a személyisége is. Inkább próbálj vele telefonon beszélni, hátha az jobb lesz.
2021. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"mert még nekem is rossz azt olvasni, valahogy teljesen másnak tűnik úgy a személyisége is"

Pontosan ez van. A személyes találkozón mutatott arcába kb beleszerettem, amit chaten produkál, attól pedig legszívesebben menekülnék jó messzire..

2021. jún. 11. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

nem mindenki szeret chatelni. eléggé kiherélt kommunikációs forma.

ezt egyébként jó lenne tudatosítani akkor is, amikor nő ír ki hasonló kérdést (mert olyankor a pasi valahogy mindig el van hordva egy nemtörődöm, figyelmetlen, bunkó, önző, csak szexre hajtó állatnak)

2021. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem szeret chatelni (meg tudom érteni, en se) és valszeg maga a chat mint forma inkább nyűg neki, mert szemelyesen sokkal jobban meg tudja mutatni önmagát.

Szerintem ez nem feltétlen rossz dolog. Jobb mintha fordítva lenne.

Ha randiztok még, meg is említheted neki hogy úgy érzed nem igazán mutatta meg ott magát.

2021. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!