Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy 43 éves, elvált, gyermekkel rendelkező nő, aki állítólag csinosnak mondott (nem topmodell fazon) hol tud ismerkedni?

Ezek a társkereső oldalak borzalmasak. Soha nem voltam fotogen, nehéz rólam olyan képet készíteni ami vissza adja a valódi képemet. De ugye ezeken az oldalakon a kép az első.


2021. jún. 10. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Élet. van olyanod?
2021. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy titka, nem közeli képet kell csinálni. Azon még lehet látni, de ha nem vagy fotogén az nem üt ki. Nem kell sokáig csetelni, személyes találkozóra kell törekedni minél hamarabb. Aki nem hajlandó erre az kuka, a "randin" meg már te tudod hogy szelektálsz.
2021. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tinder. Máahol nincs értelme fent lenni, és itt is nagyon kell tudni szűrni.



Aztán való életben meg bárhol. Jobb minél több társas programot, hobbit szervezned magadnak, úgy könnyebben jönnek az ismertségek.

2021. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Állítólag csinosnak mondott"? Jó hogy nem helyből "úgy hallottam, hogy állítólag egyesek azt gondolják, hogy elvileg bizonyos vélemények szerint vannak, akik úgy vélik, hogy csinosnak mondható". :)
2021. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Élet... reggeltől estig meló, gyerek stb.. igen, tudom hogy akkor mikor lenne időm valakire is. De társas lény vagyok, és jó lenne ha valaki néha megfogná a kezem..

"csinosnak mondott", nyilván ismerősök mondták, ha azt mondom csinos vagyok, akkor meg az van hogy milyen beképzelt vagyok. Én nem feltétlen tartom magam csinosnak.

2021. jún. 11. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:

"Élet... reggeltől estig meló, gyerek stb.. igen, tudom hogy akkor mikor lenne időm valakire is. De társas lény vagyok, és jó lenne ha valaki néha megfogná a kezem.."


És nem jársz boltba, benzinkútra, sportolni, hivatali ügyeket intézni? Nem jársz tömegközlekedéssel? A melóhelyed milyen, oda nem járnak be ügyfelek?

2021. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bárhol. itt vagyok, hehe
2021. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!