Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúként ha nincs jó dumám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként ha nincs jó dumám, nincs sok önbizalmam és lassan tudok megnyílni akkor a lányokról jobb ha lemondok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok csúnya de külsőre is látszik rajtam hogy olyan kis jólelkű, egyszerű fiú vagyok.

Volt egyszer hogy kezdeményezett egy lány de ő nagyon az ellentétem volt, így nagyon elnyomva éreztem magam és nem is lett belőle semmi.


2021. jún. 10. 11:01
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
32%

Max a szintén nagyon nagyon introvertált lányoknál jössz szóba, akik ugye szintén hogy nyitnának feléd(...?), meg olyan nőknél, akiknek igazi papucs kell, akikkel a nyílt utcán is ordibálhatnak akár.

Nincs ezzel baj, ha neked is megfelel, szóval nincs minden veszve.

2021. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

"Fiúként ha nincs jó dumám, nincs sok önbizalmam és lassan tudok megnyílni akkor a lányokról jobb ha lemondok?"

inkább fejleszd magad. valaminek meg kéne nyilvánulnia mások felé, miért is jó veled együtt lenni, különben senkinek nem fogod felkelteni az érdeklődését, vonzalmát.

2021. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Annak hogy nincs önbizalmad, annak oka van. Valószínűleg mert nincs az életben mire önbizalmad legyen. Mondok néhány nagyon egyszerű, általános dolgot, ami önbizalmat adhat neked az életben: Pénz, végzettség, jó munka, izom, baráti kör, ismerősök. Na ezekre kellene gyúrnod, hogy ezekben jobb legyél. Tudom ez most elég egyszerű tanács, de ide nem lehet könyvet írni a témáról, viszont valószínűleg ha ezeken javítanál valóban javulna az önbizalmad is.
2021. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Jaj, még egy jófiú. Mindig ez a videó jut rólatok eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=tvq9MjrpIjM
2021. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Egyszerűen csak meg kell találnod a hozzád illőt, aki valószínűleg inkább hozzád hasonló személyiségű.
2021. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha külsőre jól nézel ki, akkor ez nem számít. Na meg ha van pénzed.
2021. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Veled se ez a baj, hanem úgy nézel ki mint egy teleszart búváruha.
2021. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pasik nem jöhetnek szóba?
2021. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4: Játék a szavakkal. Jujuj nem "kind"-ot mond magára, hanem "nice"-ot, hajaj. Micsoda dolog!
2021. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!