Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy gáz de tényleg nem tudom, és már felnőtt vagyok. Sosem ment jól az azonos neműekkel sem.

Nem tudok témát találni. Nem tudom miről lehet beszélgetni, főleg egy lánnyal ismerkedéskor.

Nem jut az eszembe semmi, zavarban vagyok. Meg maga a kezdeményezés/megszólításhoz is adhatnétok tippeket.

Neten nem járok sikerrel, élőben kéne.

Meg maga a párkapcsolat kialakításának lépéseit sem tudom, leszólítás-megismerés és utána?


Légyszíves segítsen akinek jól megy ez!:)

Nagyon köszönöm!


2021. jún. 9. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez túl kevés információ rólad ahhoz, hogy érdemi tanácsot lehessen neked adni.

Beszédtémát egyébként az nem tud találni, aki nem igazán szokott semmin sem elgondolkodni, hanem csak úgy "van".

Mik azok a dolgok, amik érdekelnek téged?

2021. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy hát ja.. ha nem tudtam barátkozni fiúkkal, akkor majd megpróbálok lányokkal. De az se volt jobb. Szóval rá kellett jönnöm, hogy szociális analfabéta vagyok. Igazándiból én találtam párt még mielőtt nagyon mélyre ástam.volna magama a kommunikáció témájában.


Amúgy...

Talán az a legjobb, ha kérdezni tanulsz meg. Azt hiszem még könyv is van erre (bár most nem.találom. kommunikációs témájú). De nyilván, nyitott végű, egy szóval nem megválaszolható kérdéseket érdemes feltenni. A legtöbb ember erre úgy reagál, hogy mivel érdeklődést fejezel ki, ezért ez pozitív. Persze érdemes fenntartani a kiegyensúlyozott információáramlást, de jobb, ha te irányítasz, és ezt kérdésekkel kell.


Érdekes még a testbeszéd, az asszertivitás is, meg amúgy minden önismereti+kommunikációs cikk-könyv-téma jó dolog.

2021. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!