Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több tűzifáért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több tűzifáért és féldisznóért szexelő nő az országban?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több ilyen és ehhez hasonló hirdetéseket fogok ki bizonyos netes hirdető felületeken. Ez vajon az általánosan egyre romló anyagi jólétnek lehet az előszele vagy valami más?

2021. jún. 9. 21:38
1 2
 11/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
#7 Szerintem az értelmes réteg tudja értelmezni, mit írtam. Valószínűleg te is tudtad, csak hamarabb a markodba élvezel, ha kötözködsz valakivel. Váljék egészségedre.
2021. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gáz, pedig egész értelmes kis topic volt, kár hogy ellepték ezek a félkegyelmű randalírozó incelek. Meg uncsi hogy mindig ugyanaz a séma minden kérdésnél, és egy dologra próbálnak vele kilyukadni, legalább kis kreativitást vihetnének bele, de már nagyon uncsi
2021. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért mit csináljanak? Törjenek be idős emberekhez, és rabolják ki/öljék meg őket, mint a hasonló anyagi helyzetben lévő férfiak?
2021. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Mutasd a hiteles statisztikát, hogy ez úgy van. Mert ez ebben a formában csak a szokásos nőket prostinak néző picsogás.
2021. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én sem láttam egy ilyen hirdetést se.
2021. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Az a szemét Gyúrcsány az volt.
2021. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert baromi jól keres ebben az országban minden ember és minden happy
2021. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%
Fél disznóért egy egész disznóval szexel, hát az nem jó biznisz...
2021. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!