Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több tűzifáért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több tűzifáért és féldisznóért szexelő nő az országban?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több ilyen és ehhez hasonló hirdetéseket fogok ki bizonyos netes hirdető felületeken. Ez vajon az általánosan egyre romló anyagi jólétnek lehet az előszele vagy valami más?

2021. jún. 9. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Linkeld be ezeket a hirdetéseket légyszíves, kíváncsi vagyok milyen külsejű nők vállalkoznak ilyenre.
2021. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is kíváncsi vagyok, küldjed
2021. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, én egyetlen ilyet nem láttam még.


De van egy ősi indián mondás, miszerint "ha a kukában turkálsz, főként szemetet fogsz találni"

2021. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért van mostanában ennyit általánosító, trash, kamu kérdés, aminek amúgy semmi alapja és csak vita generáló? Ezeket vajon egy ember írja ki?
2021. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Nyilván mert egyre nagyobb a szegény réteg.

A kérdés az, hogy ki a felelős azért, hogy valaki ilyen méltatlan dologra vetemedjen mert nem telik neki ilyesmikre? Nem a nő meg nem az, aki ilyet csinál.

Nem a mélszegénységen kell gúnyolódni, hogy eladja a szavazatát egy zsák krumpliért meg a testét a tüzifáért, hanem azt az entitást kell kritizálni és az ellen fellépni, aki totál kényelmesen nézi ezt végig anélkül, hogy javítani igyekezne a társadalom életén, pedig lenne rá lehetősége.


Nem a középosztály fog féldisznóért leszopni valakit.

2021. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egy új palacsintasütő kellene. Tapadásmentes bevonattal, ha lehet. Férfiak valaki?❤

75L

2021. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

"Nem a középosztály fog féldisznóért leszopni valakit."


én igen


bár az se baj, ha utána megtartod a féldisznót


29/F

2021. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
#4 valószínű, de rendkívül irritálóak
2021. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na most úgy komolyan, szerinted mi lehet? Jó módjukban már biztos nem tudják mit csináljanak? Vagy mire tudsz még gondolni?
2021. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

#4 tuti hogy ugyanaz a félkegyelmű irogatja ki kínjában az összeset.

Én csak azt nem értem, hogy ha szerinte az összes nő qrva, csak a tarifa más, akkor miért nem vesz magának annyit amennyit nem szégyell? Ja hogy pénze az nincs? Vagy mégse megvásárolható mindenki?

2021. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!