Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a bajom ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom ha nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem másoknak ez hogyan megy könnyen, szerintem a világ legnehezebb dolga lányokkal ismerkedni.

Félek hogy örökre egyedül maradok mert ez nekem nagyon nem megy.

(férfi vagyok)


Zárkózott vagyok az igaz, neten sokat ismerkedtem szóval esély lehetett volna hogy barátnőt találjak.


2021. jún. 9. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
sajnos egyedül fogsz meghalni, de vígasztaljon a tudat, hogy senkit se fog meghatni :(
2021. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, sok fiúnál/férfinál az a baj, hogy úgy tekintenek a nőkre, mint valami istenségre és ez érződik a viselkedésükön is. Nem kell ezt csinálni. Ugyanúgy menj oda hozzájuk beszélgetni, mintha srácok lennének. Nekem a legnagyobb szerelmeim mind úgy kezdődtek, hogy egy buliban/társaságban/iskolában csak úgy spontán elkezdtünk dumálni valami random dologról. A párommal (akivel már 5 éve együtt élek) az elején Gömbös Gyuláról beszélgettünk… :D Szóval nem úgy kell oda menni, hogy “na ezt a nőt én felakarom szedni”, hanem csak odamész dumálni és utána ha szimpatikus vagy a lánynak akkor úgyis lesz folytatása.
2021. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!