Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a bajom ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom ha én nem kezdtem el ismerkedni abban a korban amikor mások már igen?

Figyelt kérdés

Mostmár persze szeretnék barátnőt de nem tudok ismerkedni. Azt érzem nekem úgy sem jönne össze. Nem is tudom miről lehetne beszélni órákig egy lánnyal (fiúkkal sem tudok normálisan beszélgetni).

23 éves vagyok és eddig teljesen kimaradtak a lányok az életemből. Nem tudom hogy én miért nem kezdem el ismerkedni 16-17 évesen mint ahogy a többség.


2020. dec. 3. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Az lehet belőle a bajod, amit most is írtál. Kimaradtak azok a tapasztalatok, ahol még tét nélkül lehetett a lányokkal ismerkedni, tapasztalatot szerezni és senki nem várta el, hogy mindenben jó legyél, legyen tapasztalatod.


Rengeteg ilyen ismerkedést segítő tartalom van a neten, keresgélj.

2020. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha senkivel nem megy gördülékenyen a beszélgetés, akkor első körben nem ismerkedési, hanem a kapcsolatteremtés, kommunikáció gyakorlása lenne a cél szerintem. Mert ha senkivel nem megy, akkor stressz helyzetben egy neked tetsző lánnyal még annyira se fog menni.

Kezdj el barátkozni, használd ki ha lehetőséged adódik beszélgetni buszon, boltban, lépcsőházban, stb. Időről időre hozzászólnak az emberhez, vagy jön a lehetőség, hogy te hozzászólj máshoz. Nem kell, hogy ez nő legyen, de az se baj ha az. A lényeg maga a beszélgetés, hiszen minden emberi kapcsolatnak ez az alapja. Ha ez már megy, jöhet maga az ismerkedés.

2020. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leírtad. Nincsenek normális, jó kommunikációs képességeid nem csak a csajokkal, hanem úgy általában az emberekkel sem. Ezen kell javítanod.
2020. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az kimatadt, hogy valószínűleg az alap probléma, hogy nem volt megfelelő a szocializációd. Az már tyúk, vagy tojás kérdés, hogy a rossz szocializáció miatt nem igényelted a társaságot, vagy, mivel általánosan nincs igényed a beszélgetésre, közösségre ezért nem fejlődtek megfelelően a szociális készségeid. Mindenesetre, valószínűleg, valahova ide vezethető vissza az egész.
2020. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan itt fogsz tartani 10 év múlva is.
2020. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Itt inkább az a gond hogy csúnya lehetsz..

Ha tetszenél a lányoknak ez alakulna magától is, sokszor a lányok teszik meg az első lépést.

Vannak jóképű srácok akik töketlenek, de őket meg a csajok szedik fel.

2020. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Én is jóképű vagyok, de néma kuka voltam és csak 21 évesen veszítettem el, amikor annyira megembereltem magam, hogy már mertem kezdeményezni, ismerkedni, illetve tudtam beszélgetni. Előtte láttam hogy tetszem csajoknak, de senki nem szedett fel.
2020. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem többen is "össze akartak szedni", de általában olyanok akik nekem nem tetszettek valamiért vagy inkább csak alkalmi kapcsolatra lettek volna jók én pedig ezt nem akartam soha.

Pedig nem tartom magam kifejezetten jóképűnek, nem vagyok se sportos se gazdag. Oké nem kell nyomorognom és legalább nem vagyok se alacsony, se kövér, de mindegy.

Ismerkedni sem tudok túlságosan jól, csajozni meg főleg nem.

Mégis volt (lett volna) nem is egy ilyen lehetőségem is.

Az a titka, hogy el kell járni mindenfelé.

Szórakozni, mászkálni, utazni, haverokkal "barmulni".

2020. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!