Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, beszarinak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszarinak tartjátok ha vkit látásból ismertek de az adott helyen kellemetlen lenne és nehezen is megoldható ha odamenne ismerkedni, így inkább bejelol majd rátok ír?

Figyelt kérdés

Feltéve ha egyáltalán vissza jelölitek :D


Tegyük fel hogy jóképű a srác :D


2021. jún. 8. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Az exemmel így jöttem össze. Örültem, hogy megtalált facen és mert írni. :D
2021. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartanám annak, simán van olyan, hogy nem alkalmas a szituáció ismerkedésre. Velem történt már ilyen, Facebookon írt egy srác, akit látásból ismertem és nem tartottam gáznak. Nagyon jól elbeszélgettünk, majd randiztunk is pár nappal később.
2021. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne
2021. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én egyébként is kellemetlenül élem sajnos meg, ha egy idegen odajön hozzám személyesen.
2021. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Kövezzetek meg nyugodtan, de szerintem ez rettenetesen gáz felnőtt embertől. Ha látásból ismer, tehát gyakrabban lát, nem csak egyszer és mégis facen próbál ismerkedni.. nagyon lohasztó és kiábrándító, bocs.
2021. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nálam pl a látásból ismert az azt takarja, hogy egy busszal jártunk munkába/suliba.

A reggeli rohanásban ki ér rá, na meg ki akar ismerkedni?

2021. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg adott helyzetben alkalmatlan lenne (pl. egy busszal utazunk és a reggeli rohanásban alkalmatlan / mindig mással beszélgetek éppen / dolgozom akkor stb.), és nem gyakran találkozunk / van rá lehetősége, nem. Ha úgy gondolom, hogy lenne lehetősége, többször is, és akkor inkább rámír, azt beszarinak tartom (pl. ha egy munkahelyen dolgozunk, és napi 2-3x min. elmegyünk egymás mellett szünetben).
2021. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát.


Én, bár tény, inkább beszari voltam (féltem, hogy az egész suli kiröhög, nem voltam közkedvelt), de info fakton próbáltam így közeledni egy évfolyamtársamhoz.


Jelöltem, vissza is jelölt, ráírtam egy kitalált indokkal, ami jól is hangzott amúgy, aztán azt állította, hogy ja ő nem is jár erre a fakultációra... Na mondom...


Aztán ezek után néztük egymás arcát a faktokon hónapokig XD vissza se köszönt meg semmi, úgyhogy az én példám alapján szerintem nem érdemes ezt megjátszanod, mert a lányok ilyenkor automatikusan tüskések lesznek... persze, gondolom azért, mert sok hülye ír rájuk rajtunk kívül is, de azért na. :D


21F

2021. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!