Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más is, aki szeremcset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki szeremcsetlen az eletben es lathatatlan a noknel?

Figyelt kérdés
35 evesen kopaszodom is mar (oke, hogy ekkortajt mar legtobben igen, de engem akkor is zavar), kis 36 nm2 es panellakasra tudtam csak penzt osszesporolni a diplomas, netto 230 ezres bèrembol. Undorodom elni. Alacsony is vagyok, 177 cm. Sokat sportolok, de valahogy nehezen jon fel az izom is. Kisse apatestem van (42 es kar izomban).
2021. jún. 7. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Szia, én! 31F

már nem is próbálkozom

2021. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Kopasz vagyok, nincs 42-es karom, alacsonyabb vagyok nálad, mamahotelben éltem 35 éves koromig, mai napig albérletben élek (saját lakás talán jövőre. Talán).

A bérem hasonló színvonalú, mint a tiéd.

Ennek ellenére soha nem volt gondom a csajozással. Talán ha nem degradálnád le magad egy halom xarrá, jobban menne a nőzés.


Bár az igazat megvallva: Kissé provokatív kérdés gyanús vagy te nekem, kérdező. ;) (177 cm = alacsony; 42-es kar = apatest és hasonlók)

2021. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Kíváncsian kérdem, hogy ki pontoz le olyan válaszért hogy 31 évesen nem próbálkozom már mert szerencsétlen vagyok és láthatatlan a nőknél szintúgy?


Tán nem nők? Ha igen, akkor ez nagyon aljas mert ezzel beismerik hogy beképzeltek és túl sokra tartják magukat, holott legalább 80 érvet tudnék felsorolni, miért is jobb, hogy így alakult.


Tán nem férfiak? Hát igen, nekik meg azt üzenem, hogy ez legyen életükben a legnagyobb örömük, mert pont annyi közöttük a pojáca is, aki csak örül, ha kevesebb a versenyző. Aztán az élet visszaadja úgyis. Láttunk már ilyet.

2021. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

"beismerik hogy beképzeltek"



Arra varhatsz :)



37F incel

2021. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as. Nem pontoztalak le, egyutterzek veled.
2021. jún. 7. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
talán nem csak az instacsajokat kellene hajtani és mindjárt megoldódna sokminden
2021. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
csak olyanok vannak xd
2021. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még 27-se múltam, de ritkul a hajam + 60 kg vagyok 180 centi... sokszor rosszul érzem magam miatta, de mégis tovább tolom a dolgokat, a lehető legelőnyösebben mutatkozok, és sikerült is már ismerkednem így.
2021. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Huszonévesen arányaiban még van remény a legtöbbekben. 30, 35 felett szokta a legtöbbeket már elhagyni.
2021. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3-as, azért pontoznak le, mert a téma mindennapos, és mindenki be van triggerelve a "már nem is próbálkozom" jellegű mondatokra. Amint leírsz egy ilyet, egy csomó ember felsóhajt, hogy "már megint egy rinyáló incel".


Ezzel együtt én felpontoztalak, mert a válaszod válasz volt a kérdésre, nem vagyok ellened, csak megpróbáltam megválaszolni, miért pontozhattak le.

2021. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!