Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként hogyan lehet jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan lehet jobb kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Aranyos, kedves lánynak tartanak kicsit szolid vagyok, mosolyogni szoktam, de a férfiak kerülnek engem. Sminkelni nem sminkelek, inkább a bőrápolásra figyelek oda. Sokak szerint jól is öltözöm, de nem kirívóan.
2021. jún. 6. 18:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2021. jún. 6. 18:18
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ott kezdődik, hogy először saját magaddal legyél rendben. Egészséges önbizalmad legyen, szeresd önmagad és a testedet. Neked kell úgy gondolnod, hogy te igenis vonzó vagy és szexi, ezután fogják mások is így látni. Szerintem a kisugárzáson múlik a legtöbb. De ez csak az én véleményem.

23/N

2021. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Sehogy. Mi az hogy kisugárzás meg kémia egyébként is??? Jól kell kinézned. Ezzel foglalkozz ne megfoghatatlan hülyeségekkel, amiket nők mondogatnak. A végén meg úgy is kinézet alapján választanak...
2021. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

FÉRFIként írom.


Magasról teszünk a kisugárzásotokra. Itt a nyár, tessék normálisan felöltözni, és ennyi: [link]

2021. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

#2

"egészséges önbizalmad legyen"


Megkérdezhetem egy nőnél az önbizalomhiány miben manifesztálódik? Csak mert ez nincs ráírva, faszik meg ha jól néz ki ugyanúgy keresni fogják. Mégis mi az, ami bármiben is gátol, ha egyszer nektek csak várni kell a csodát.


Ha jól néztek ki kapni fogjátok a megkeresést. Ha kis szolíd "önbizalomhiányos" valakinek tűntök lehet még többet...


Ha meg rondák vagytok és "önbizalomtól" telve rávetitek magatokat álmaitok hapsijára, akkor esetleg tök részegen megszán titeket egy körre. Másnap meg röhög rajtatok a haverjaival, hogy részegen milyen hülye volt...


Szóval mégis mi az, amitől nem lesz egy nőnek hapsija, ha nincs "önbizalma" (már leírni is röhejes). Még egy faszinak se kell önbizalom, annak is csak jól kell kinéznie. Ez az egész önbizalom egy ordas nagy baromság, amit nők terjesztettek el, nem tudom miért, mert ezzel max. azt érték el, hogy így rondák is próbálkoznak náluk, mondván külső nem számít. Bár így legalább nőknek van min felháborodni...

2021. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

5-ös, nekem sincs önbizalmam, szemlesütve közlekedek az utcán. Valamelyik nap egy olyan csajjal mentem, aki mást se csinál, mint a haját igazgatja, meg azt nézi, hogy melyik pasi bámulja meg őt. Mondta is, hogy nagyon megnézett egy pasi, csak nem tudta eldönteni, hogy engem vagy őt. Ha nem mondja, én észre se vettem volna. Lehet, hogy ha fel mernék nézni, sokkal többen kikezdenének velem, de egyszerűen félek felvenni a szemkontaktust. Életemben talán egyszer használtam tudatosan, de az annyira nem én voltam. Annyit értem el vele, hogy a srác úgy megbámult, hogy kidobta a nő, akivel épp alakult a kapcsolata. Mondjuk nem tudtam, hogy épp alakulnak, nem akartam nekik bekavarni.

Ebből gondolom, hogy a kisugárzásommal lehet gond, mert iszonyú magányos voltam mindig is és nem voltak olyan sikereim, mint más nőknek. Tény, hogy soha nem mernék úgy felöltözni, mint amit a 4-es linkelt, de nincs is hozzá mellem.

2021. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

#6, köszi a választ. Magamból fogok kiindulni, én egy ronda szűz "bácsi" vagyok, de ha gyerekkoromtól kezdve mindig szép lányok bombáztak volna a megkereséseikkel, még ha rondának is gondoltam volna magam egy darabig, egy idő után elég egyértelmű lett volna, hogy pont az ellenkezője vagyok.


Megkérdezhetem, nem lehet, hogy egyszerűen csak ronda vagy és ilyetén az "önbizalomhiányod" teljesen irreleváns.

2021. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"önbizalomtól" telve rávetitek magatokat álmaitok hapsijára"


Az, hogy valakinek egészséges önbizalma van, nem azt jelenti, hogy ráveti magát álmai hapsijára, de legalábbis én nem erre gondoltam.


Egyébként is, ez az én véleményem, nem tudom mi ez az új szokás, hogy minden sikertelen kisfiú a másikba jön belekötni.

A véleményedet anélkül is el tudtad volna mondani, hogy belekötsz az enyémben.


De személyes tapasztalatom alapján érzem én így, ahogyan le is írtam. Nekem hiába néz ki egy pasi 10/10-nek, ha egy önbizalomhiányos, határozatlan kisfiú.

Ugyanakkor volt olyan férfi, aki nagyon nem tetszett külsőre, de megismerkedés után nagyon vonzóvá vált a szememben, és az egyik legjobb szexuális élményeim köthetők hozzá.

2021. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es, nem tudom, de őszintén, még az is lehet, hogy tényleg ronda vagyok.:DDD

Kislányként nagyon szép voltam, tinédzser koromra nagyon megcsúnyultam. Extrém sovány, nulla mell, szódásszifon szemüveg, csálé fogak. Ez az időszak annyira belém égett, hogy annak ellenére is problémám van a külsőm elfogadásával, hogy előfordult már, hogy az utcán valaki felkiáltott, hogy Istenem, annyira gyönyörű vagy! Kb. 2 olyan év volt az életemben, amikor váratlanul randira hívtak, utánam jöttek az utcán idegenek is. Nyilván egy gyönyörű lány ezt napi szinten átéli, de én nem merek nőiesen öltözni. Zavar az is, ha kilógok a sorból. Hülyén érzem magam.

Akart már engem olyan férfi, akiért minden nő odavan, ha többre nem is, egy menetre, ismertebb is az illető, szóval annyira talán nem vagyok bányarém. De igazából lehet, hogy tényleg nem vagyok elég szép.

2021. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen látszik az, ha valakinek nincs önbizalma. A laikus szem annyit lát csupán, hogy "szép". Aki a felszínes megközelítésen túl tud látni, annak pár pillantás alapján, ha nagyon tudja rejteni valaki, abban az esetben beszélgetés alapján kirajzolódik az, hogy van-e önbizalma valakinek vagy nincs. (Az önbizalom nem állandó! Az lehet ebben a pillanatban, hogy van, máskor pedig lehet a béka feneke alatt is, aki nem tudatos és hullámzik neki vagy lent van, abban az esetben az önismerettel tudja magát kihúzni a gödréből.)


Tehát, meglehet látni, lógnak a vállai, lefele néz, tördeli a kezét, az út szélén közlekedik, zárkózott a testbeszéde, könnyen zavarba tud jönni, nem mer beszélni a hiányosságairól, nem tud szembenézni az elbaltázott cselekedeteivel stb, pár pillantás alatt meglátom.


A kisugárzásodat pedig úgy tudod fejleszteni, hogy az érzelmi konfliktuskezelésedet fejleszted, ebből ered a kisugárzás! Ha képes vagy felvállalni, megoldani a konfliktusokat, ebből származik a hit önmagad felé, ha ez megvan akkor van önbizalmad! Egyszerű az egész! Olyan, mint egy domino, ha megvan az egyik akkor hozza magával a másikat!


F/22

2021. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!