Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kövér, macis, molett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kövér, macis, molett, duci nő vagy férfi társat keres, akkor fogyjon le vagy fogadja el magát mert így is szép?

Figyelt kérdés
Nem értem itt is máshol is van amikor azt mondják fogyjál le van amikor hogy így nagyon szép vagy stb.. most akkor mi van..
2021. jún. 6. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem kötelező! Viszont ha kövér a férfi akkor csak szintén kövér partnert kaphat.
2021. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos igen, úgy van ahogy az előzőek írják.

Attól függ mi az igényed. Ha szereted a testesebb férfiakat, akkor jó vagy így.

Ha sportosabbra vágysz, akkor már bizony lehet, hogy kicsit alakulni kéne.

Én férfiként megőrülök a vékony nőkért, ezért hajlandó voltam leadni 17 kilót, és még 10 et szeretnék, mert tudom, hogy másként semmi esélyem.

Sajnos ez így működik. Vékony nő az átlagos vagy sportos pasit keresi, molettebb nők meg a macisabb pasukat keresik.


Persze kivétel mindig van. Láttam már nagyon csinis szép nőt, görény palival, és fordítva is.

2021. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11.


Így van, kivéve ha gazdag akkor nagy mackó lesz belőle. :D

2021. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az adott esettől függ.

Pl. én azt gondolom, hogy akkor tényleg érdemes lefogyni, ha:

- önmagának sem tetszik az illető (igen, van olyan molett, aki szépnek tartja magát, de olyan is, aki nem, még ha bizonyos emberektől pozitív visszajelzést is kapna)

- egészségügyi problémái vannak a súlyából kifolyólag

- csakis és kizárólag vékony és sportos emberekre folyatja a nyálát / csak velük tud elképzelni párkapcsolatot, és közben tényleg szenved a magánytól


Ha a fentiek nem állnak fent, nem feltétlenül kell lefogyni a boldogsághoz.

2021. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!