Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kövér, macis, molett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kövér, macis, molett, duci nő vagy férfi társat keres, akkor fogyjon le vagy fogadja el magát mert így is szép?

Figyelt kérdés
Nem értem itt is máshol is van amikor azt mondják fogyjál le van amikor hogy így nagyon szép vagy stb.. most akkor mi van..
2021. jún. 6. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A moletteknek is van párja


Ha érez magában erőt kedvet stb es vekonyakat akar akkor lersze foyjon le, de nem muszaj ha beéri másokkal

2021. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha igényes, ès jól érzi magát úgy, ahogy van, nem kell lefogyni, és mások véleményére sem adni. Saját példámon mondom, hogy simán találhatsz olyat, akihez vonzódsz, és semmilyen megalkuvásra nincs szükség. Kulcsszó az önbecsülés és az önbizalom.
2021. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kövér embereknek is ugyanúgy van párjuk, mint a nem kövéreknek. Mondjuk az én kövér ismerőseimnek szintén kövér a partnerük is. Társa lényegében bárkinek lehet, csak kérdés, hogy olyan-e, amilyenre vágyik.
2021. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Ronda nők is bőven válogathatnak. Csak emiatt nem kell neki egy dekát se fogynia. Más miatt esetleg megfontolandó, de talál magának kedvére faszit. Legközelebb ha kimész az utcára csak figyelj erre és látni fogod te magad is.
2021. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mások az igényeik, vannak olyan emberek, akiknek jobban tetszik a molettebb, mint a soványabb.

Amúgy is, ne másokhoz akarj igazodni, hanem önmagadhoz, te tudod csak, hogyan érzed jól magad a bőrödben, és ha ez megvan, szereted önmagad, megváltozik a kisugárzásod is.

Vannak olyan molett, duci nő ismerőseim, akik az önbizalmuk révén igen népszerűek mind a nők és mind a férfiak körében.

2021. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


az én kérdésem volt, meglepődtem a konklúzión

2021. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Sokáig én is hívódtam ezen. A lényeg, hogy érzed magad a bőrödben.

Mert ha rosszul, azon nem fog segíteni egy pár, ugyanannyira fog zavarni a saját tested, hiába tetszel majd neki.

2021. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy fogyj le, vagy pedig a saját súlycsoportodban keress párt. Ilyen egyszerű. Molettnek molett, sportosnak sportos. Ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor nincs semmi baj, viszont akkor is a saját súlycsoportodban keress párt.
2021. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
#8 csakhogy nagyon sok sportos pasi sokkal jobban szereti a kerekded idomokat, mint a csontokat
2021. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell, de ajánlott, mert vonzóbb külsővel nagyobb az esély párt találni.
2021. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!