Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon akarunk vkit, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon akarunk vkit, akkor ő nem foglalkozik velünk, de amint elengedjük a dolgot, akkor hirtelen érdeklődő lesz az iráyunkba. De miért??

Figyelt kérdés
Ezt nemrég tapasztaltam egy férfinél, és ez többször is eljátszódott már köztünk.
2021. jún. 5. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert amíg könnyen adtad volna magad nem volt benne kihívás, így meg már van. Azt hiszi hogy eddig futottál utána, most már lett valaki más helyette és nem akarja elveszteni a figyelmed.
2021. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennel egyszerubb. A figyelmed kell neki, mert az jo az egojanak, amikor meg otthagyod, akkor dob neked egy kis morzsat, hogy megint epitsd egy kicsit. Nem akar toled semmi komolyat, de az egojat azert simogasd.
2021. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én is ilyen vagyok. Nincs merszünk lépni, de amikor érezzük, hogy elveszíthetjük az illetőt, akkor már lépni szeretnénk.
2021. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a figyelmed érdekli. Mint írtad, többször volt ez. Na, ez így fog menni a végtelenségig, több meg nem lesz belőle, csak jó sok elcseszett év.
2021. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez így van.
2021. jún. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!