Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állítja vonzódik hozzám, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítja vonzódik hozzám, de keveset foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk. Állítólag nagyon vonzódik hozzám, de mivel most kemény fizikai munkát végez nem tud velem annyit foglalkozni. Múlt hét hétfőn írt rám utoljára. Most ez csak engem mérgesít fel? Szerintem hazudik.

2020. dec. 9. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan kérdezed?

Egy férfi aki akar egy nőt az keresi...a nőt keresi nem a kifogásokat!

2020. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is kamu a pasi. Ezért csinálja hogy a lábad közé engedd. Ha azt mondaná hogy csak dugni akar tèged .....
2020. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%

Nem kellesz eléggé. Lehet hogy vonzódik , de csak ennyi , és ez kevés.

Amelyik Férfi szeret és akar egy nőt , azt menni fog. A prioritása. Ha napokig nem kerül elő , akkor nem érdekled. Felejtős.

2020. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább az a fájó ebben, hogy szerintem hülyének néz.
2020. dec. 9. 19:41
 5/8 A kérdező kommentje:
De amúgy még soha nem találkoztunk és nem is én kezdeményeztem a kapcsolat. Azért nem értem igazán
2020. dec. 9. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen, hülyének néz. Ha nekem tetszik egy nő akkor minden követ megmozgatok utàna.
2020. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

"Inkább az a fájó ebben, hogy szerintem hülyének néz."


És nem is alaptalanul teszi!


Egy hétig nem foglalkozik veled, erre ahelyet, hogy kivágnád a francba, te itt nyafogsz.

2020. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem találkoztatok akkor hogyan lett kapcsolat?? 🤔
2020. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!