Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alig ír vissza napközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alig ír vissza napközben akkor nagy eséllyel nem érdeklem??

Figyelt kérdés
De a viselkedése meg a szavak nem ezt mutatjàk mègis annyira idegesitő.
2021. jún. 3. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ezer dolga van mindenkinek napkozben, nyilvan nem er ra potyogni.


Nekem meheszkent sokszor tererom sincs az erdo kozepen, es hacsak nem akarom osszeragacsozni a telom kijelzojet, minden egyes uzenethez kezet kellene mosnom, kibujni a meheszhalobol,stb. Nyilvan nem fogom megcsinalni, hanem majd este, ha hazaertem akkor irok.


Ne legyel ennyire tapados, mert mar rovid tavon is halalba idegesited vele a masikat. Foglald el magad te is!

2021. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű valamennyire ismered a napját, a programját, a munkáját.

Nem teljesen egyértelmű, hogy ha nap közben nem ír vissza rögtön, hogy elfoglalt?

2021. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem méhész hanem ügyintéző így térerő biztosan van😊 Meg igazából máskor aktív meg lajkol , hozzászól másnál ezt látom akkor csak van ideje ?!!
2021. jún. 3. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen ismerkedésem, 4 randsig jutottunk és végül az elfoglaltsága miatt lett elegem. Valószínűleg az lehet itt is. Munka alatt én se irogatok ésnismerkedek hosszan. Egyrészt, ha van5 perc szünete és ír, akkor ha válaszolsz és nem ír vissza rögtön, az lenne a baj. Másrészt, más emberrel beszélni, odadigyelni mint a fbt pörgetni és likeolgatni. Szerintem amíg ez nem nagyon rossz neked, addig fogd fel úgy, hogy el tudja választani a munkát a magán3lettől (ami jó) és úgy, hogy amikor veled beszél akkor 100 százalékig oda akar figyelni rád
2021. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 persze csak éppen ez az online világ előnye hogy könnyen, gyorsan elérhető a másik... és ha valakire gondolok és van idom ( márpedig ha mást lájkol vagy máshova kommentel akkor van ideje) írok neki. Ő meg nem ír...Szomorú vagyok de elfogadom a dolgot.
2021. jún. 3. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ideje, de az nem olyan minőségi. Lehet, hogy ha csak úgy félflegmán, félig odafigyelve válaszolgatna, akkor a felére nem is emlékezne, amiről beszéltek. Akár rá is kérdezhetsz. Pl munkaidőben írsz neki valamit és hozzáteszed, hogy "de nem zavarok tovább". Egy ilyenre bármit reagál, tudni fogod mi a helyzet.

És persze számos oka lehet, hogy nem válaszol napközbe, de vedd figyelembe tényleg, hogy jó is lehet.

2021. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, az 5-os, 6-os velemenyevel is egyetertek!


Odairni egy mondatot egy kep ala, vagy megnyomni egy like gombot nem ugyanaz, mint belemerulni egy beszelgetesbe. Akar mondat kozepen betoppanhat a fonok, es orul, hogy az alt+tab-ot eleg gyorsan meg tudja nyomni, nemhogy mondjuk elkoszonjon, akkor meg az lenne a baj, hogy eltunt kozben.


Ha eleg dolgod lenne neked is, akkor fele ennyit sem idegesitened rajta magadat.


Felesleges szomorkodni, mert ez az elet termeszetes folyasa. Attol, hogy parkapcsolatban vagy valakivel, nem mindig a nap minden perceben te vagy neki a legfontosabb, es ez forditva is igy egeszseges. Van, amikor massal szivesebben beszelget. Hosszu tavon nem mukodik, ha kizartok mindenki mast az eletetekbol.

2021. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!