Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig beleesek abba a hibába,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig beleesek abba a hibába, hogy túl odaadová, mindig elérhetővé valók a nő számára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem jó. Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján.


Hogyan változtassak? Sajnos nagyon érzelmes típus vagyok. Ismerkedés, kapcsolat elején ez az énem nem játszik, de ahogy telik az idő és egyre jobban elkezdek kotodni, sajnos elojon és túlzásba tudok esni. F


2021. jún. 1. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Lesz olyan, aki ezt értékeli, tapasztalatból mondom.
2021. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom nincs miből válogatnod és a saját életed épitése sem fő szempont.
2021. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elég önálló ember vagyok, saját házzal, autóval, jó munkával.
2021. jún. 1. 20:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont az igaz hogy nem nagyon van miből válogatnom. Idom nincs csajozni, néha megszoktak találni nők, ismerkedés szempontjabol.
2021. jún. 1. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs ezzel gond, ha tényleg csak akkor jön elő mikor már közelebbi a kapcsolat. Sok lány örül neki.
2021. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, csak nőben. :D
2021. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként hogy kell érteni, hogy érzelmes vagy??

Mert ha csak annyi, hogy romantikus meg család centrikus stb akkor te nagyon hamar elkelsz majd.

Ha viszont a rátelepszek a másikra meg folyton zaklatom típus akkor az lehet a gond

2021. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem rettentett már el így férfi. Ha a nő nem érez még semmit, konkrétan félelmetes tud lenni.

De biztos lesz majd egy nő, aki hasonló, minte te, de én ezt a túlcsorduló érzelmességet nem bírom és menekülőre fogom.

2021. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha evente masba vagy halalos szerelmes azt ugye tudod hogy nem lehet komolyan venni?
2021. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!