Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam elérhetővé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam elérhetővé, megközelíthetővé?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom, hogy azért nem volt még párkapcsolatod 22 évesen mert elérhetetlen vagy, lépj ki a komfortzónádból. Gimiben én voltam a'jó, szorgalmas tanuló', semmi társasági életem nem volt, nem is lett volna rá időm, az osztálytársaim viszont szerettek mert kedves meg segítőkész voltam/vagyok. Felvettek az egyetemre egy eléggé lányos szakra, ahol esélyem sem lett volna ismerkednem fiúkkal, mellette elkezdtem diákmunkát vállalni, gyakornokoskodni ahol a közeli kollégáim mind nő, velük vagyok nap, mint nap. A cégen belül vannak férfiak, de nem ismerem őket, én meg nem vagyok kezdeményezős típus. Bulizni nem szoktam járni. Tudom marad a Tinder és társai.
2020. dec. 20. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rakj ki magadra egy cédulát, hogy szingli vagyok hódíts meg.
2020. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Iratkozz fel tinderre és garantálom, hogy 1 napon belül 20 matched lesz.

Jelenleg nincs jobb módszer. Máskülönben azt ajánlanám, hogy járjál társaságba. Ezt érdemes hobbival összekötni, pl. úszás (úszótanfolyanokra mehetsz), tánc (tánctanfolyamok), társasjáték (klubbokhoz csatlakozhatsz), stb.

2020. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gykn fogadd a priviket :D


Komolyra fordítva, szerintem most amíg meg a korona tényleg nehéz lesz. De amúgy szerintem azon a vonalon lehetne, ami érdekel, amiben szenvedélyes vagy. Ha budapesti vagy, akkor rengeteg helyre eljárhatsz.


Meg ne izgulj nem késtél le semmiről, és azt is jól csinálod, hogy észleled, hogy valamit változtatni kellene.


Még esetleg azt lehetne, hogy kicsit próbáld megfigyelni a személyiségedet, a kommunikációs stílusodat. Mert nagyon praktikusra van húzva az nehezíti a dolgokat.

2020. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
#2 mondjuk szűzként tuti a tinder és ez az ipari randizás a jó megoldás? :/ nem használtam, de akik ismerőseim igen ők eléggé ki tudtak ábrándulni ebből a tömegcuccból.
2020. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
#4 inkább várja a csodát, hogy bekopogtat hozzá a pizzakihordó szépfiú és első látásra szerelmesek lesznek életük végéig?
2020. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Mindenhol járj mosolygós, nyitott tekintettel. Az utcán ne a járdát nézd magad előtt, hanem a többi embert. Ne félj más ember szemébe nézni (persze nem hosszan).
2020. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 lassan indul az oltás. meg nyárra gondolom a meleg miatt megint visszaesik az eset szám amúgy is. szóval én azt tippelném nyáron lehet már mászkálni bőven és ismerkedni.
2020. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keress haverokat! Keress társaságot! Keress hobbit!


A közeli barátokkal az a baj, hogy ezer éve ismeritek egymást, ott már nem nagyon fogsz ismerkdni. Így nyitni kell új közösségek felé.


Nekem például a hobbik váltak be (azok, amik nem csak online zajlanak). Nem, nem csajozni megyek, amikor egy ilyen közösségbe kerülök, hanem érdekel a dolog, de haverokat tudok szerezni, a haverokon keresztül programokon résztvenni, és végül ismerkedni (nem feltétlen azokkal, akiket első körben megismerek, volt, hogy valaki lehozta a húgát, én meg randira hívtam, volt, hogy egy barátnő barátnőjvel sikerül megismerkedni).



Igen, láthatóvá kell válni, mert különben csak a vak szerencsében bízhatsz, de azt más nem tudja megmondani neked, hogy téged mi érdekel, te hol tudsz emberek közé menni.



És a legfontosabb, lépj ki a komfort zónádból, értem, hogy van egy jól felépített, kifogásokkal teli életed (kollégákat nem ismered, bulizni nem jársz, tinder nem érdekel), de valahol el kell kezdeni.


Akkor ne a cégnél, ne a klubban, ne a tinderen, hanem mondjuk tanulj meg vívni, járj el egy könyvklubba, nézz le egy falmászó tanfolyamra, vagy bármi, ahol közösség van, emberek vannak, és új arcok közé tudsz kerülni


(ha elkerülöd, hogy a társaság legnagyobb kujonja mindjárt megdöntsön, akkor szépen megnyílik egy csomó ismerkedési lehetőség, ha nem kerülöd el, akkor te is az egy estés friss hús leszel :))

2020. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Komolyan
2020. dec. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!