Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszkban szebbek az emberek?

Figyelt kérdés
Vonattal járok dolgozni és megtetszett egy lány, de végülis mindig csak maszkban láttam, így a szeme alapján következtettem... most hogy már kint állomáson nem kell maszk megláttam maszk nélkül.. hát életem legnagyobb csalódása volt.. jó csúnya nő..
2021. jún. 1. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Néhányan.


Én is jobban nézek ki maszkban mint maszk nélkül. Az önbizalmam is sokkal több azóta, hogy az emberek nem látják az arcomat, amit utálok.

2021. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát látod, sokaknak hozzátesz a megjelenéséhez. Akinek a szeme szép csak az arcában, azt gyönyörűvé varázsolja.


Én azon háborogtam a múltkor, hogy ez a maszk teljesen összezavarja az életkor-meghatározó érzékemet :D Több esetben volt már, hogy velem egyidősnek gondoltam lányokat, aztán kiderült, hogy 15-16 évesekről volt szó :O Oké, én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál, két éve még tőlem is személyit kértek piavásárláshoz, de azért eddig ebben jó voltam, hogy ránézésre saccoljam mások korát. Erre a maszkban valahogy nem vagyok képes.

2021. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel az ember arcának a fele el van takarva, amit az agyad saját magának valahogy kitölt, igen, lehetnek simán szebbek az emberek.
2021. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Igen. Én eü-ben dolgozom, rengeteg emberrel találkozom. Heteró nőként, természetesen a nőket "nézem" meg :D

Azt látom, csinos alak, kedves hang, szép hosszú haj, aranyos szemek, aztán ha le kell vennie a maszkot, látom hogy huh, az összkép az arcán de nem az igazi....

De mindenki szép, a maga módján.

2021. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó csúnya nő" nem valami kedves kifakadás, másrészt igen, érdekes volt megélni ilyen szempontból a maszkviselést. Hogy alakítja át a társasérintkezést az arc részleges eltakarása, hiszen még az ismerősöket is úgy kellett kitalálni sokszor, hogy ki lehet.
2021. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Némelyik igen.
2021. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha pl. lófogú a nő, akkor maszkban szebb ugye...
2021. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát előnyös annak, aki ronda, az biztos...

73N

2021. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan előnyös, ezért imádom is hordani :D A szemeim és a hajam nagyon szépek. Az orrom borzalmas, a szám sem szép. Úgyhogy kimondottan jót tesz nekem a maszk.
2021. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!