Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan nővel, aki okos, szép, sikeres, de mégsem hajlandó ismerkedni senkivel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 13:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan voltam, mint a #20-as válaszoló. Amikor elvégeztem az alapképzést, már akkor tudtam, hogy amint befejezem, azonnal megyek külföldre és nem szerettem volna úgy kapcsolatba kerülni, hogy már előre meg volt határozva a vége. Ezért egyetem alatt nem ismerkedtem, majd kijöttem és itt szinte rögtön összeismerkedtem a jelenlegi férjemmel.


Bármi is az oka, neked semmi közöd hozzá és ne piszkáld a hülyeségeiddel.

2021. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
Békén hagyni a francba.
2021. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne vele kezdeni valamit? Vannak emberek, akik szeretnék, ha békén hagynák őket 🤷
2021. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézegetni.
2021. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
El lehet sétálni az ellenkező irányba, és hagyni, hadd élje az életét ahogy akarja.
2021. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar ismerkedni senkivel. Mit nem lehet ezen érteni? Nem kell vele semmit kezdeni, békén kell hagyni.
2021. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!