Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan nővel, aki okos, szép, sikeres, de mégsem hajlandó ismerkedni senkivel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 13:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván azért mondta, mert még nem találkozott az igazival, hidd el vele össze fog jönni. Hányszor hallottam ezt barátnőmtől, hogy neki se pasi se gyerek nem kell, most 2 gyerekes anyuka. Neked nem kell tenned semmit, nem rád vár.
2021. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Döntse el ő, mit, mikor szeretne, gondolom oka van rá.
2021. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Neked indok kell hozza, hogy zaklasd? Onmagaban a teny nem eleg, hogy nem akar toled semmit, te meg ott tenni akarsz valamit? Ugorj a dunaba, azt tudod tenni.
2021. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

Mégis mit kéne? Semmit. Joga van úgy élni ahogy akar és nem úgy ahogy mások szerint kéne. Amúgy hogy kell érteni azt hogy mit lehet kezdeni vele? Betörni a Makrancos Katát? Hogy ne merészelje visszatartani a testét az arra vágyótól (azaz tőled)?

Komolyan mintha mentális beteg lenne úgy írsz róla. Mint akit kényszergyógykezelésre kéne küldeni hogy meggyógyítsák 😒😒

2021. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

Neked ezek szerint semmi közöd hozzá. Akkor miért akarsz ezzel bármit is kezdeni? Gondolom te kérdezted korábban, hogy miért szűz.

Elárulhatnád, hogy ki vagy te neki, és mit akarsz tőle, egyáltalán miért foglalkoztat, sokkal értelmesebb válaszokat kapnál!

2021. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
Okozhatja az, hogy megerőszakolták/megverték, ilyenek, ezért minden férfiban bántalmazót/nemi erőszakolót lát. Hagyd az ilyet a fenébe (tudom, nehéz, mert sajnálja az ember), vagy javasolj neki pszichológust. De ha ebben az esetben nincsenek a nőre éveid, keress normálisat.
2021. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
#16 grat. Pont erről írtam. Döntést hoz egy nő az életéről ami nem tetszik valami jöttmentnek, és máris beteg, kezelni kell.
2021. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
20%

17. Amiről én írtam, az egy komoly létező jelenség.


Plusz beskatulyázni minden férfit a szexuális bűnöző kategoriába ok nélkül, semmivel sem jobb, mint minden nőt ok nélkül beskatulyázni a k.rva/lotyó/r.banc kategóriába.

2021. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hagyni a retkes, büdös fenébe, és tudni hol a helyed. Ő élete, azt csinál, amit akar.

Az önjelölt pszichológus zseniktől meg a hideg kiráz.

2021. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy pofon egyszerű oka van rá, csak éppen nem köti az orrotokra. :D

Én is ilyen vagyok, engem is folyton vallatnak, hogy ugyan miért nem. Nem szoktam a terveimet a nagyközönséggel megosztani, de én pl. azért nem ismerkedem, mert pontosan tudom, hogy fél év múlva másik országba költözöm, semmi értelme itt leköteleznem magam. Már 3 éve tudom, hogy menni fogok.

2021. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!