Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy hozzám nem való nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hozzám nem való nő?

Figyelt kérdés

Annyiszor próbálkoztam már, külsőleg tetszettek már de belsőre egy hozzám való lányt sem találtam.

Létezik olyan hogy nekem nincs párom?


Sajnos már nem vagyok tini, igyekeznem kell mert elfogynak a "szabad" lányok és egyedül maradok.


2021. máj. 30. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Él kb 4 milliárd a világon. Valakit csak találsz. Bár sajnos tényleg nehéz, én is így látom, elment 6 évem valakire, akire nem kellett volna, most 29 vagyok és tényleg akik tetszenek azoknak már pasijuk, férjük van, de csak fog akadni valaki, ha meg nem akkor hát ez van.
2021. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy csak ez a legújabb kifogásod, amivel magadat próbálod vigasztani, hogy ne kelljen szembenézni a ténnyel, hogy nem tettél meg mindent?
2021. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Elfogynak? XD

Kolbiról kolbira ugrálnak

2021. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak nagyon válogatsz. Tökéletes nincs, hiába keresed.
2021. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te nem vagy tisztában a magyar lakosság számával..
2021. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se lesz soha senkim
2021. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!