Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz a sorsa a gyk társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a sorsa a gyk társkeresés kategóriának, ahogy az incel kérdés egy komolyabb probléma lesz?

Figyelt kérdés
Egyre nagyobb problémát okoz a férfiak és nők közötti társadalmi egyenlőtlenség, aminek a kategórában egyre több incel hangot ad. Lassan már csak ilyen kérdéseket lehet olvasni. Mi lesz a téma jövője?

2021. máj. 24. 17:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
92%
Az incelség pont olyan KISEBBSÉGI probléma, mint a melegek házassága. Maroknyi embert érint, csak felfújják a dolgot. Meg az igazi INCEL, az nem az a csicska gyerek, aki élete során bepróbálkozott 2 nőnél, és azok elhajtották, mondván hagyj békén, mert csóró vagy, meg a testvérem.
2021. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
92%

Ez csak a ti magánéleti problémátok, nem társadalmi probléma. Adhattok még ennél is nagyobb hangot ennek, akkor sem fog változni semmi, nem lesz ettől nőtök, mi meg ezentúl is röhöghetünk vagy kiakadhatunk hogy milyen életképtelen emberek vannak akik másokat hibáztatnak minden nyomorukért. Aztán folydogál tovább az életünk, nekünk így, nektek úgy. Semmi közünk ehhez a vernyákoláshoz. A gyk-nak meg jó ez a sokoldalas szájkarate minden alkalommal, pörgeti az oldalakat. Win-win. Ti kiadhatjátok a feszkót, mi jól szórakozunk, az oldal is jól jár.

Nem szavaztam, mert nincs mire.

2021. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

"de úgyis megunjuk azt magatokba malmozhattok majd.":


Valahogy eddig nem ezt láttam, amióta átjöttem ide a politkából.

2021. máj. 24. 17:42
 14/41 anonim ***** válasza:
8%
Sok ideig hülyeségnek fogja tartani mindenki. Ez olyan mintha 150 éve valaki a nők egyenjogúságáért harcolna, vagy 100 éve minden meleg büszke akarna lenni a szexuális beállítottságára. Akkor fog csúcsosodni ez a probléma, amikor sok másik, jelenleg még nevetségesnek hangzó dolog.
2021. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
#13 nem a gyk aktivitásra gondolt sztem az a válaszoló, hanem az offline életedre.
2021. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%

14.-nek.


És akkor mi a megoldás?


Utaljon ki az orvos TB-re nőket? Vagy ingyenes tarkón lövés, minden héten kedden, 14:30-14-50-ig a megyei rendőr kapitányságok pincéjében?


Tudod mi az ilyen idióták baja? Az, hogy nem veszik észre, hogy még egy szakadt cigánynak, meg a bokorba szarú feka migránsnak is van csaja, csak nekik nincs, mert 2-3 próbálkozás után feladják, mert nekik minőségi punci kell, nem jó a Kati a kisboltból.

2021. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak a pasik 1% erinti max...

Meg h 30....

2021. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
17: Ma 50% szerintem 30 alatt.
2021. máj. 24. 18:03
 19/41 A kérdező kommentje:
A férfiak maradéka meg egy papucs a kapcsolatban, akit rendszeresen megcsalnak.
2021. máj. 24. 18:03
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Incelek és a problémáik: [link]
2021. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!