Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fiúnak esélytelen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúnak esélytelen hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Te milyen fiúval nem jönnél össze biztosan?
2021. máj. 18. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem mindenkinek vannak elvárásai

Senki sem úgy ismerkedik, hogy oda tolok az orra elé egy listát, hogy mik az elvárásaim és mondja meg megfelel e nekik.

Ez az ismerkedés alatt derül ki úgyis.

Ez egy kérdés most az elvárásokról, ami meg lett őszintén válaszolva.

Én is elvárom ezeket egy férfitól, hogy ne anyuka legyen a fontosabb ha már kapcsolatról van szó. Igenis legyen egy egzisztenciája, kocsija és ha nem is lakása de egy albérlet amit normálisan egyedül is fenn tud tartani.

Nem várok el olyat amit én nem tudok nyújtani.

Adok magamra, igényes vagyok, van munkám, normális értékrendem, kocsim és lakásom is.

Nem várok többet sem kevesebbet.

Az meg hogy a férfinak vagy a nőnek előtte hány partnere volt, akár kapcsolat, akár csak szex ahoz senkinek semmi köze.

Az a fontos az illető az adott helyzetben és kapcsolatban hogy viselkedik és mit tud nyújtani.

29/N

2021. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Külsőleg: Ápolatlan, igénytelen, hiányos fogazatú, kopasz, túlsúlyos, torz kinézetűvel

Belső: Agresszív, buta, műveletlen, kontrollmániás, gyenge akaratú, súlyos mentális zavarokkal küzdő pl.: bipoláris, skizo, stb, lusta, motiválatlan.

Plusz ne legyen gyereke, ne dohányozzon, ne legyen drogos és alkesz sem.

2021. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

#10

Te összejonnel pl tulsulyos Nővel? Ja. Nem! "Ajjjjj de felszines vagy"

Mi az, hogy vannak elvarásaid?

2021. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
A 10es válaszolónak valószínűleg tök mindegy kivel jön össze, nézhet ki bárhogy, lehet csöves kukorica, buta is. Ő nem ítél el senkit neki mindenki jó 😁❣️
2021. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

Aki megfelel a feltételeknek annak nincs problémája, nincs mit hozzá fűzni.

A 10es természetesen megfelel minden elvárásnak, mert neki ugye jó sok ingatlanja is van, de azért háborog ha egy nőnek igenis vannak elvárásai ami nem csak annyi hogy dolgozzon minimálbérért és kicsit adjon is magára, 😁😂😂😂

2021. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%

P.S --> #10

Nekem is van lakasom, es autóm. Szerintem ez alap! De sokan ezt az alap szintet is képtelenek elérni 30 éves korukra...

2021. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek olyan elvarasai vannak, amilyet szeretne. Aztan a vilag vagy visszaigazolja, hogy van ilyen celszemely, vagy nem. De ezert fikazni a masikat, hogy o mit tart fontosnak az incel szokas.
2021. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk érdekes elvárni a lakást, amikor egy jobb garzon ára 20-30 milla, a fizetések alacsonyak, a megélhetési árak meg az egekben.


Jó, késő harmincas korosztálynál és afölött azt mondom, hogy ez lehet egy jogos elvárás. Na de fiatalkorban?

2021. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!