Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány vonzódik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány vonzódik egy férfihez aki elrabolta, kialakul a Stockholm-szindróma?

Figyelt kérdés

Mit tennél, ha olyan ember rabolna el, akit vonzónak tartasz?

Vele maradnál vagy megszöknél?


2021. máj. 8. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Az attól függ. Ha egy 6ix9ine rabol el egy gazdag, budai jókislányt, akinek eddig csak jólöltözött, udvarias, szintjükön lévő férfiak jutottak és a saját apját is gyűlöli, könyörtelen, érzelemmentes üzletembernek tartja és romantikus, idealisztikus ábrándjai vannak arról, hogy a pénz nem számít, csak a szerelem (amik azért lehetnek, mert valójában mindig volt pénze, tudod, mint mikor a magyarnak egy egyiptomi nyaraláson jut eszébe, hogy nem vett palackos vizet, de sebaj, úgyis mindjárt itt lesz valahol egy kék nyomós kút). Ezesetben lehetséges, hogy a zord taszító külső, ami szexuálisan vonzza őt, de tudat szintjén taszítja átfordul, amint a férfi minimális kedvességet mutat felé, például nem üti-vágja, mert már meg van kötözve, nincs rá szükség, megitatja, megeteti, ezt pedig gondoskodásnak látja, amit otthon sose kapott meg, csak a dadustól és átfordul a dolog.


De abban ne reménykedj, hogy ha incelként elrabolsz egy bármilyen lányt, akár egy olyat, akit már előtted elraboltak embercsempészek, te elrabolod őket Ahmedtől és bandájától az éj leple alatt, akkor ő majd beléd szeret. Hiszen attól vagy incel, hogy nem a férfit látja benned egyetlen nő sem, maximum a balekot.

2021. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nőként kérdezem.
2021. máj. 8. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Sok volt a 365 NAP című film, ugye?
2021. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Láttam igen, de a 3069 nap c. film sokkal elgondolkodtatóbb.

Már csak azért is, mert utóbbi a valóságban is megtörtént.

2021. máj. 8. 17:55
 5/11 A kérdező kommentje:

3096 nap

Bocsi, elírtam.

2021. máj. 8. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Akkor meg miért kérdezed, ha tudod? Ti nők nagyon betegek tudtok lenni, csak máshogy, mint a férfiak.
2021. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
8 év alatt ki ne tudna kötődni ahhoz az egyetlen emberhez, akivel kontaktban van minden nap?
2021. máj. 8. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7.-re.


De a kötődés nem feltétlen pozitív dolog. Ráadásul nem tudhatod mivé fut ki, hiszen ellehetsz vele a túlélésért, de a megfelelő pillanatban átvághatod a torkát, hogy szabad legyél.

2021. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben. De szerintem simán kialakulhat vonzódás.

Mivel az életem jóformán egy unalmas görcs, semmilyen üres.... Néha amúgy is menekülnék itthonról jó messzire innen. Nem hiányozna sok minden innen. és ha elrabolna valaki aki még tetszik is nekem, akkor vele maradnék.

Persze sok mindentől is függ.

2021. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3096 nap én a könyvet olvastam.

Sok pszichológiai ok is megvan benne magyarázva, érdemes elolvasni, habár a filmet nem láttam.


Egyébként valahol értem. Egy 9 éves gyereket elrabolnak, az egyetlen kontaktatja azzal a férfivel volt.

Ő etette, ő beszélgetett vele, konkrétan csak őt látta évekig. Egy gyerek akkor is szereti a szüleit, ha szar emberek, mert valakihez muszáj kötődnünk.

Konkrétan azt is elhitette vele, hogy nem keresi az anyja.


Sok elrablós könyvet olvastam, amikben az áldozatok egy idő után már várják, hogy beszélhessenek az elrablójukkal, hiszen senki mással nem tudnak.


Olvastam olyat is, hogy a stockholm-szindróma egyfajta védekezés.

2021. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!