Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri kocsit venni csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kocsit venni csajozási célból?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy használt Ford Mustang -ra gondoltam, de nem ijedek meg a BMW -től sem.

#verseny #blackpill #Carmaxxing
2021. máj. 8. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Az itteni titokzoknis pali mindig leírja, hogy neki két kocsija van, mégsincs nője.
2021. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél.
2021. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Nőként írom, hogy az egyik legszánalmasabb, amikor valaki az autójával próbál kompenzálni.

2021. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként írok. Legyen egy kocsid mindenképpen, de ne feltunoskodj, mert nem vevők rá, jó tanács
2021. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
aha, koltsd csak el az osszes sporolt penzed kocsira, aztan 1 honap mulva kezdd el kiirkalni a ‘hulye krva nok, miert nem ertekelik a kocsimat?!’ meg a ‘minden no felszines, nem is szamit nekik a kocsim, ha nem vagyok elegjokepu’ kaliberu kerdeseket.
2021. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszonylag sok nőm volt, kocsi nélkül.
2021. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
hmm.. de aztán ne 2000 Ft-ért tankolj bele..
2021. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez a dolog félig-meddig tévhit. Alapvetően nem azért lesz csajod, mert van egy Mustangod. Van összefüggés, de nem maga az autó a lényeg. Van aki gyalog jár, nincstelen és baszik mindenfelé, erre születni kell, jellem, külső, attitűd stb. Ha ez nincs akkor kell az "autó". Vagyis a pénz, de nem is pontosan a pénz, hanem konkrétabban az anyagi jólét (sokszor elég csak a látszata is). Az autó ennek a jólétnek az egyik eleme vagy a jólét látszatának az eleme. Sokuk haszonlesést végez amikor pasit keres. Nézi, hogy melyikkel jár jól, melyik tudja vinni ide-oda, melyinek a lakásában élhet esetleg majd zavartalanul, melyik viszi el nyaralni, melyiktől kaphat telefont, ékszert. Melyik mellett élhet úgy, hogy jól érezze magát. Egy kocsival és egyéb jólétet sugalló dolgokkal ezeket a nőket össze tudod szedni. Nem feltétlenül kell egyébként nagyon feltűnő autó. Önmagában nem lesz elég csak a kocsi, rendszerszerűen kell elhitetned vele, hogy jól fog járni ha neked teszi szét a lábát. Tehát ne csodálkozz ha csak egy kocsit veszel, mész két kört és nem buknak rád. Az autó csak egy eleme ennek a rendszernek, ami miatt jó partynak fogsz tűnni, önmagában nem elég és nem is ez a fő dolog. Nem minden nőt fogsz tudni így behúzni, csak egy részét, de gondolom a kérdés alapján, hogy a cél az nem egy bizonyos női réteg, hanem egy nő a sok közül.

Nem egy szép dolog ez, de létezik. Sok nő nézi az anyagi hasznát, lehetséges jólétét amikor egy pasival szóbaáll. Erre lehet hatni a kocsival és egyéb látszatot keltő dolgokkal.

2021. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kurvázd el azt a pénzt. Több örömben lesz részed úgy, mintha az autód miatt kapsz egy-két nőt, akik persze később rájönnek, hogy egy szánalmas senki vagy, és elhagynak.
2021. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Jobban kifejtve nekem az életemhez nem kellett kocsi, minden itt van a városban elég közel, munkahely stb. Szóval az én életemhez nem szükséges.


Csak és kizárólag a nők miatt meg nincs értelme venni. 2 eset lehet nálad: vagy olyan nőt akarsz, aki a kocsid miatt lenne veled, na olyan csaj nekem nem kéne. A másik, esetleg, hogy távolabb élő nővel akarsz összejönni, de csak emiatt kocsit venni? Hát egyik esetben sem érdemes.


De ha magad miatt akarsz, mert amúgy is kell másra az autó, akkor persze, vegyél.

2021. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!