Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez az incel logika, hogy ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az incel logika, hogy ők nem jönnek össze kicsit csúnyább lányokkal (hiába jólelkűek) , de a jó nők jöjjenek össze velük miközben ők az előnytelen külsejükre fogják a sikertelenségüket? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Az incelek kevesebb mint 1%a ilyen. Én is incel vagyok és eddig csak nálam csúnyább barátnőm volt. Csak a személyiség számít. Ez csak a primitív embereknek nem tény.

Nem azért vagyok incel, mert csúnya lennék, sőt elég előnyös a külsőm.

2021. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%

@11

"incel vagyok és [...] barátnőm volt"

Öhm. Mi?

2021. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Van az inceleknek egy rétege, aki dagadt de neki csak vékony nő kell. Az a legrosszabb típus. És örökre hokizhat magának.


L

2021. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
#11-es, ha voltak barátnőid, azzal nem fütyülnek ki az incel klubban?
2021. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Az incel aki önkéntelenül él nő, szexuális kapcsolat nélkül. Ilyen szempontból mindegy, hogy volt e már csajod, szexeltél e valaha.

Szóval én is pl incel vagyok, mert mióta kidobott a csajom (2 éve), nem volt senkim és semmilyen szexuális élményem.

2021. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

14: Az első generációs incelek tényleg kifütyülik az ilyet. A 2020 -as lezárásoknak viszont az lett az eredménye, hogy nők tömegei ismerték fel, hogy online bárkit megkaphatnak, így viszont olyanok is kiestek a piacról, akik korábban tudtak csajozni. Így vagyok vele én is.


Persze nyilván haladni kell a korral és ha fejlesztem magam (konditerem és pénz), visszatérhetek a piacra, de mi lesz akkor, ha már ez sem lesz elég. Kicsit olyan érzésem van, mintha egy haldokló lovat próbálnék megülni, ha társkeresésről van szó. Ha holnap rá is tudom venni, hogy elinduljon, holnap után ugyanúgy összeesik.

2021. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

14es szerintem is, ha valaki már szexelt azzal nem számít incelnek mivel a cölibátust már nem tartja, hiszen elég egy menet arra, hogy "elveszítse ezt a státuszt"


Én sem szexeltem már 2 éve de nem fogom magam incelnek hívni emiatt

2021. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, de tulképpen mit jelent az, hogy 'incel'? Nem ismertem a szót, megnéztem az angol magyar szótárban: incel (involuntarily celibate)

-akaratlan cölibátus

-kényszerűen nőtlen

-Olyan személy, aki képtelen vagy soha nem szexelt, annak ellenére, hogy azt kívánja.


Itt a fórumon milyen értelemben használjátok az 'incel'-t?

2021. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább azt látom, hogy úgy vannak az incelek, hogy "hát már a rondábbra is ráfanyalodnék, de érezze magát megtisztelve, és ha nem akar alámfeküdni egy éjszakára, akkor válogatós hülye k...a... de igazából a jónő járna nekem ki a kedves belsőm miatt".
2021. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!