Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ráírni egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ráírni egy nőre vagy lányra?

Figyelt kérdés
20/F vagyok, mindig szia-val kezdem, néha vissza is írnak de aztán kudarcba fullad az egész. Nem tudom egyszerűen, hogy hogyan kell ismerkedni valaki segítsen :(
2021. máj. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Szia ri*i
2021. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha azt mondanám, tucat vagy, értenéd a problémát?

Próbáld ezt: Szia Rita! Remélem jól telik a napod. Láttam a bemutatkozódban, hogy érdekel a festészet, két hete voltam Van Gogh kiállításon Budapesten, te is megtekintetted? Ki a kedvenc festőd?

Értelemszerűen a témát lecserélve olyanra, amit találsz a nő leírásában és rád is igaz (tehát közös pont). Leírás hiányában a képeken keressél valami nyitótémát.

2021. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint jobban szeretek viccessel nyitni, vicces üzenetet kapni. Vagy egy képre, vagy a leírásának egy részére reagálok, de csak röviden. Nem kell a kisregény.
2021. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az online beszélgetés nem olyan, mint a valós idejű beszélgetés, tehát tök fölösleges elküldeni össz-vissz egy sziát arra várva, hogy a másik visszaválaszol, mert élőben a szia/sziának az a funkciója, hogy látom, hogy a másik is észrevette, hogy köszönök neki. Ha már ráírsz valakire, akkor sztem jobb, ha az első üzenetben leírod, amit akarsz, és nem túráztatod, hogy reagáljon vissza egy db köszönésre.


Remélem, hogy társkeresőre érted ezt, és nem sima facebookra - jótanács: olyan közösségi oldalakon, amik nem társkeresők, ne írj rá vadidegen nőkre, a normálisabbja nem fog visszaválaszolni, mert nem azért vannak fent / gyanús, hogy az illető pasi random nőkre írogat olyan oldalakon, amiknek nem a társkeresős az alapvető funkciójuk. Társkeresőn meg nézd meg a profilját, és mondj egy megjegyzést, tegyél fel egy kérdést, ami a profiljával kapcsolatos - mint amit a 2. válaszoló leírt, olyat. "Látom, hogy szeretsz olvasni, én is. Én leginkább a fantasyt szeretem, te milyen műfajt?" Ahol meg a csaj annyira tufa, hogy összesen egy képe van, amin lenge ruhában pózol, és egy büdös szót nem írt a profiljára, azt hagyd, az nagy eséllyel csak szuperjó külsővel és nagyon sok pénzzel lehet "lefegyverezni".

2021. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!