Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem nyitnak felém a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitnak felém a pasik?

Figyelt kérdés
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy életemben hány ember mutatott irántam érdeklődést élőben. Arra viszont többször volt példa, hogy barátnőimtől kérdezték, van-e valakim, ismerkednék-e és hasonlók. Legutóbb is részt vettem egy baráti összejövetelen egy távolabbi ismerősömnél, ahol elvileg két srác is szimpatizált velem (legalábbis ezt mesélték utólag, egyáltalán nem mutatták jelét, még ott voltam), de nem próbálták felvenni velem a kapcsolatot utána. Az első és eddigi egyetlen kapcsolatom úgy jött össze, hogy barátnőmet bejelölte Facebookon a srác, akit előző este megismertünk (nem rögtön engem, hanem a barátnőmet!), kérdezgetett rólam, aztán végül is én is bejelöltem őt és ráírtam. Nem is gondoltam, hogy tetszem neki, nem viselkedett úgy. Komolyan nekem kellene kezdeményezni, ráadásul úgy, hogy egyáltalán nem adnak semmilyen jelzést? Ennyire ijesztő vagyok, vagy mi a baj velem?
2021. máj. 2. 21:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb nő hihetetlen bunkó módon nyomja a visszautasítást.
2021. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem adsz semmi jelet csak elvagy es varod hogy odajojjenek. Pedig a sracokbol te is ezt hianyolod
2021. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamennének hozzád mit tennél?
2021. máj. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%

Tudod , félre lehet tenni időnként azt a k**úrvanagy női beképzeltséget, hogy én ugyan nem mert én vagyok a nő...


Kezdeményezhetsz te is. Nem fog leszakadni az ég.

2021. máj. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
Nyitnak ők, csak te levegőnek nézed őket, mert nem néznek ki teljesen tökéletesen.
2021. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Lehet a kisugárzásod miatt tűnsz megközelíthetetlennek, vagy szebb vagy az átlagnál ezért nem mernek nyíltan kezdeményényezni. Egy kedves mosoly sokat tud segíteni.

Milyen korosztályban ismerkedsz?

31/f

2021. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudunk a kérdezőről ami alapján megmondjuk mi a baj!

Vagy nem elég vonzó hogy bárki is kezdjen nála, az érdeklődés felé pedig nem túl komoly szándékok miatt volt, vagy nem elég barátságos a hozzáállása, s közben talán túl jól is kinéz.

Az biztos hogy ilyenkor a női nonverbális kommunikációval is legalább olyan gond van mint a fiúk merészségével (annak hiányával)

2021. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

SZoktál érdeklődni iránta? Megismerni?



Sok nőtől hallom, hogy ez a kérdése, de a beszélgetésünk csak annyi, hogy Én érdeklődöm, Ő meg talán reagál, mert szerinte csak a férfi dolga őt keresni. Ő persze nem kérdez rólam, nem érdelődik és az a kifogása, hogy nem neki kell felszedni engem.


Ha érdeklődsz iránta, megkérdezed hogy van stb, lehet elfoglalt. Ha kis idő után is passzív, ne lihegd túl, lesz normális pasi is.

2021. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
Hogy érdeklődj valaki iránt ha oda se jön hozzá,és el sem kezdődik az ismerkedési fázis? Ha az illető nem is kezdeményez nála csak vissza hallja, hogy xy-nak tetszik.
2021. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!