Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem nyitnak felém a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitnak felém a pasik?

Figyelt kérdés
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy életemben hány ember mutatott irántam érdeklődést élőben. Arra viszont többször volt példa, hogy barátnőimtől kérdezték, van-e valakim, ismerkednék-e és hasonlók. Legutóbb is részt vettem egy baráti összejövetelen egy távolabbi ismerősömnél, ahol elvileg két srác is szimpatizált velem (legalábbis ezt mesélték utólag, egyáltalán nem mutatták jelét, még ott voltam), de nem próbálták felvenni velem a kapcsolatot utána. Az első és eddigi egyetlen kapcsolatom úgy jött össze, hogy barátnőmet bejelölte Facebookon a srác, akit előző este megismertünk (nem rögtön engem, hanem a barátnőmet!), kérdezgetett rólam, aztán végül is én is bejelöltem őt és ráírtam. Nem is gondoltam, hogy tetszem neki, nem viselkedett úgy. Komolyan nekem kellene kezdeményezni, ráadásul úgy, hogy egyáltalán nem adnak semmilyen jelzést? Ennyire ijesztő vagyok, vagy mi a baj velem?
2021. máj. 2. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fél a visszautasítástól.

Pasik általában többet is kapnak mint a nők, így nem csoda.

2021. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg túl "high class" kisugárzásod van. Túl szép vagy, fent hordod az orrod, megközelíthetetlennek tűnsz, stb. Nem mernek odamenni hozzád.
2021. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Hát most ebből mi biztos nem fogjuk megmondani neked. :D

Tippelgetni meg lehetne napokig.

2021. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az, hogy barátnőiddel mész bulizni sem segít a dolgon. Csoportos nőt a legnehezebb leszólítani. Próbálj meg kicsit elkülönülni tőlük buli során.
2021. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Átlagosnak gondolom magam. Nem az kifejezetten extrovertált társaság középpontja típus, de egyáltalán nem vagyok barátságtalan vagy megközelíthetetlen sem.
2021. máj. 2. 21:54
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Félnek a visszautasítástól. Nyugodtan kezdeményezhetsz te is.
2021. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kezdeményeznék, ha adnának valami jelet akkor és ott, nem csak utólag kérdezgetnének rólam az ismerőseimtől...
2021. máj. 2. 21:56
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Te is nyithatsz bárki felé. Te is eldöntheted, hogy kihez mész oda. Úr isten, hogy te menj oda :O nem harap senki, nefelj

22L

2021. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Mutass egy fotót...
2021. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom miért van ez, de kíváncsi vagyok rá. De velem is mindig ez van. Pl: múltkor egy pasi utánam kérdezősködött egy ismerősömtől, mint kiderült tetszem neki de semmit sem lép felém.
2021. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!