Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki nagyon tetszik,idősebb tőlem 2 évvel.Mindig jól eldumáltunk,egy ideje azt figyeltem meg hogy annak ellenére hogy tetszik nem hozz zavarba és nagyon laza tudok mellette lenni.Elkezdtem neki finoman udvarolni,és úgy vettem észre hogy vevő rá talán és szövegeim is bejönnek neki,de amikor felhoztam neki hogy megihatnánk valamit,azt mondta benne van,de amikor rákérdeztem nem hitte el hogy komolyan gondolom.Nagyon csinos nő,viszont vagy sokat csalódott vagy nincs önbizalma mert ő azt hiszi vagy hitte hogy csak szórakozom vele.Viszont most úgy érzem elakadtam ebben a dologban.Azon kívül hogy próbálom neki bizonyítani hogy szándékaim komolyak,azon kívül mit tehetnék még ? Félénk srác vagyok alapvetően,de ő valahogy olyan szinten kizökkentet nagyon magabiztos vagyok mellette.

2021. máj. 2. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy nagyon szívesen töltenel vele egy kis időt munkahelyen kívül is. Ha nem akarja, hagyd a francba. Utána kínos lesz egy darabig, de mindig az jusson eszedbe, hogy elmulik.
2021. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!