Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy átlagos 36 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos 36 éves férfinak hasonló átlagos külsejű barátnője, ha szüleivel lakik még, de önálló?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 23:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#4

"Miert nem hivod fel magadhoz? A furdoszobat felujitod,nincs wc meleg viz stb"


A Nők ilyenkor 2 dologra gondolnak.

1, Nős. (Annál tobbre ertekelem magat, hogy nős pasival kezdjek)

2, Anyukával él! (Soha) Lúzer..

2021. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%

,,, Nős. (Annál tobbre ertekelem magat, hogy nős pasival kezdjek),,


Kivetel ha nagyon gazdag vagy jokepu. Akkor sok szep penzehes no beáll 2. Nak a sorba a pasinal szereto szerepbe.

2021. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nekem abbol mi hasznom van? Marmint egy szeretői kapcsolatbol, (ahol a ferfi pénzes)


A minimum elvárás egy férfi felé:

A szingli, egyedül elő, normális, megbizható, van humora, családcentrikus, megfelelő egzisztenciával rendelkezik.

Normális Nő ennél alább nem adja.

2021. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A heti ugyanaz a kérdés megvolt...
2021. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

A szingli, egyedül elő, normális, megbizható, van humora, családcentrikus, megfelelő egzisztenciával rendelkezik.


Normális Nő ennél alább nem adja.


Aha, hogy legyen egzisztenciája te mocsok, ha nem fizetik meg a munkáját?

2021. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Valassz olyan munkát/szakmát, "te mocsok", amit megfiezetnek. Egyebként nem kötelező csaladot alapitani....de ha szeretnél, teremts olyan egzisztenciát ami alakalmas erre, vagy ha ez nem megy, ne a Nőket hibaztasd, "te mocsok", amiért nem teged valasztanak, amiert semmit nem tettél le az asztalra
2021. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Dolgozom. És elég jó keresetem van Nőhöz képest.

Egy szót nem irtam az autó márkájáról. Az autó meglétét kérdeztem. A Nők nem audit BMW.t stb.t varnak, hanem hogy egyáltalán legyen valamilyen...mert a gyerekhez kell (nem mellesleg a kapcsolathoz is, ugyanis nem fogok senkit furikazni)

Arrol miért nem írsz, hogy a belső ertekek teren is nagyon gázak a magyar ferfiak. Holott ezt is beleírtam elvárásképp. Erre te vagy a legjobb pelda!

2021. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
Jelentettem a mocskolódó válaszolót.
2021. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem , mert az átlagos férfi és az átlagos külsejű nő nem egy pàr.

És az hogy otthon lakik az egy nagyon riasztó dolog ebbe a korba.

30 alatt még elfogadható vagy ha a bankba szépen összegyűjtöttél 10-20 miliót. Akkor van esélyed

Különben csak egy nyomi vagy aki félt belevágni az önálló életbe

2021. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

#18

Minek, ugyse torolnek soha semmit!


#19

Igy van! Kozben meg megy a hiszti, hogy a fullos Nő nem engem valaszt brühü-hü-hü!

P.S. ha 36 évesen anyaddal élsz, az átlag alatti

2021. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!