Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy átlagos 36 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos 36 éves férfinak hasonló átlagos külsejű barátnője, ha szüleivel lakik még, de önálló?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 23:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok nő attól tartana, hogy "bekényelmesedtél" otthon és hogy majd második anyaként kell viselkedniük. Pedig a korán önállósodott/elköltözött ismerősöm még akkor sem végzett házimunkát, amikor munkanélküli volt, minden a feleségre maradt. Tehát előítélettel biztosan fogsz találkozni és tuti sokan lépnek majd emiatt vissza.
2021. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Neked nem, ha ilyen későn ilyet írsz. Látszik, hogy nincs életed.
2021. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
En egyszer belementem ilyen szituba, meg is bantam, nem is ajanlanam senkinek. Probalj elkoltozni.
2021. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Ismerkedesnel ne mondjad,h a szuleidnel laksz.

Miert nem hivod fel magadhoz? A furdoszobat felujitod,nincs wc meleg viz stb. Most nem alkalmas. A legtobb no nem akar poros budos felujitas alatt levo lakasba uvegbe pisilni.

Aztan telnek a hetek honapok,majd kiderul,h tuleli-e a kapcsolat a dolgot.


Ha a csaj a szuleivel el,akkor mondd meg,h te is ,hisz kvittek vagytok. Nem szolhat ra semmit.

2021. máj. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Velem is akart járni egy 35 körüli pasi, aki a szüleivel él. Dicsekedett, hogy 10 milláért vett autót, és felújította az egész házat. De a 10 millás autó helyett nem egy saját házat kellett volna inkább venni? Ha oda költöztem volna, gondolom lett volna egy kis anyósterror, vagy dugás közben szobába véletlenül benyitogatás, kopogás, hangok áthallatszása, stb.. Inkább összejöttem egy gyári munkással, aki minimálbért keresett hozzám hasonlóan és együtt közös albiba költöztünk kapcsolatunk elején. Azóta van saját ház, mindenféle. És magánélet, nyugalom, ami a legfontosabb.
2021. máj. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Nem ciki, csak elgondolkodtató
2021. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem
2021. máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha a csaj a szuleivel el,akkor mondd meg,h te is ,hisz kvittek vagytok. Nem szolhat ra semmit


Csak az a baj, h a noknek ezt elnezik es ugyis lesz pasi, aki kirangatja onnan. De fèrfit? Ritkan rangatnak ki a mamahotelbol...

2021. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Velem is akart járni egy 35 körüli pasi, aki a szüleivel él. Dicsekedett, hogy 10 milláért vett autót, és felújította az egész házat.


Akkor.eleg gazdag volt, keveseket tudok, akik 35 evesen 10 millas autot vesznek es mèg vagy 5 milla futja lakasfelujitasra...

2021. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9-es, ő külföldön dolgozik több, mint 10 éve és amikor 2 éve rám írt, akkor épp itthon volt munkanélkülin.
2021. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!