Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány nem talál normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány nem talál normális fiút, főleg olyat aki megbecsüli. De akkor velem mégis mi a bajuk a csajoknak?

Figyelt kérdés

Legutóbb volt egy lány akit én nagyon megszerettem, és tuti hogy ő is engem, ajándékot, virágot, tortát is vettem már neki, mert szülinapja volt. Szóval érezhette azt hogy törődöm vele. De aztán nagyon bunkó lett velem, nem tudom mire fel, és lelépett.

Sok lánytól hallottam hogy panaszkodnak milyenek a fiúk, nem lehet bennük bízni, stb.


Nem értem ezt a fent említett lányt, hogy mi baja volt, meg akkor minek fogadta el az ajándékot, nekem ez érthetetlen.


2021. ápr. 30. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagy egyedül, legalább neked van sikerélményed.

Én mintha nem is léteznék a nőknek, láthatatlan vagyok :)

2021. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát kérdezd meg!

Mi nem voltunk ott, nem tudjuk, mi történt.

2021. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meddig voltatok együtt? Vagy ez ismerkedési szakaszban volt?
2021. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Elfogadta az ajándékot egy esetlegesen barátság kezdete miatt. Aztán rá jött te mást remélsz tőle! De mivel mint férfi kevés vagy neki, ezért azonnal stílust váltott.
2021. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Kicsit vegyél vissza a jófejségből, szólogass be nekik, zavard össze őket.
2021. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Be jött a képbe egy másik pasi! Akkor van az hogy egy lány átmegy bnkóba hogy szabaduljon tőled! Ezt személyes tapasztalatból írom! Én már levágom az ilyen szitut!
2021. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Nos, attól, mert valaki kedves, még nem lesz megfelelő. Messze nem elegséges dolog kedvesnek lenni.


És már bocsánat, de ha valaki a szülinapomon felköszönt egy tortával, vagy apróbb dologgal (nem arany nyaklánc és társai), akkor megköszönöm, és eszembe sem jut, hogy ezért nekem járni kellene vele. Ha ez megfordult a fejedben, akkor messze nem vagy olyan jófiú, mint ahogy hiszed magad. Sőt! AZ ellenkezőúje.

2021. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Sok lány nem talál normális fiút, főleg olyat aki megbecsüli."

A normális nekik mást jelent, mint a férfiaknak. Nekünk azt jelenti, hogy elsők között van, nagy figyelmet fordítunk rá. Legalábbis, már amelyik férfinak. Nézd a csajozógépeket, hogy csinálják. Le kell szarni őket, rossz, lenéző bánásmód. Akkor jobban megjegyez a lány, beszélni akar veled, hogy megmondja a magáét, hogy kijavítson. Igazából, pont olyanokhoz vonzódnak, akik le fogják őket szarni és kihasználják. A független férfit keresik, de a független férfinak ők nem kellenek. Szóval ez ilyen örök ellentét. Csak valami nagyon magas minőségű nőben lesz az, hogy értékeli a kedvességed.

2021. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!