Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem hogy nincs bennem hogy kimutassam a nő felé hogy akarom?

Figyelt kérdés

Azért úgy bennem van hogy legyen barátnőm, sok randin vagyok túl, de 36 évesen még sosem volt barátnőm..

Egyszerűen más pasik teljesen kimutatják hogy akarják a nőt, meg udvarolnak, keresik, hódolnak előttük stb stb.

Én semmi, ez abszolút nincs bennem, sosem mutatom ki egy nőknek sem hogy akarom, még ha be is jön... ez olyan lehet mint a nőknél valamiért nem akarnak udvarolni a nők még akkor sem ha tetszik neki a pasi.. valahogy ez lehet bennem is de nem tudom miért


2021. ápr. 29. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert félsz, hogy összejön valami.
2021. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. uh lehet, mert akkor alkalmazkodni kell és oda a függetlenségem...
2021. ápr. 29. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek csajozol? Van ilyen haverom mint te, ő is mindig ismerkedik és ha valami összejönne akkor kihátrál. Nem igazán értem az ilyen embereket.
2021. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. vágyik is meg nem is..
2021. ápr. 29. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem a no dolga az udvarlas 😂


Neki max a csabitas a feladata.

2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan pasi ismerősöm, aki ilyen, mint te. De miért? Mégis mit veszíthetsz? Még mindig visszatérhetsz a szingliségbe, ha nem jön be a párkapcsolat.
2021. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oda a függetlenséged.Ez igaz.

Azért keresünk párt,mert közös életet szeretnénk valakivel.Szeretnenk megosztani magunkat vele.Ez pedig aztal jár,hogy nem csak te vagy.

Ha valakit szeretsz,akkor tekintettel vagy rá.És bizonyos dolgokról lemondasz érte,kompromisszumokat kötsz.



Ha erre képtelen vagy,akkor ne erőltesd a kapcsolatot,ami két emberről szól,és nem csak rólad,vagy csak róla.

2021. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy képtelen rá, ha még nem is volt kapcsolata, lehet, hogy belejönne, és ráérezne a társas lét örömeire. Ezt könyvből nem lehet megérteni, át kell élni. 6-os voltam.
2021. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!