Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan lànyt talàlni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan lànyt talàlni aki nagyon ragaszkodó típus?

Figyelt kérdés
Aki àllandóan rajtam csüngene, és mindig velem akarna lenni .

2021. ápr. 29. 07:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Narcisztikus személy való neked :D bővelkedünk bennük.
2021. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem a lánytól függ, hanem hogy mennyire nézel ki jól.
2021. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
25 alatt kevés tapasztalatú lány. A sokat megéltek már nem tudnak ugyanúgy rajongani.
2021. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
56%

Szia!

Ez csakis a Te személyedtől függ, ha megtalálod/ megtalál az igazi, Ő minden szavadon, mozdulatodon csüngeni fog, csak Veled akar majd lenni. Sajnos a szerelem kopik egy idő után, így ez a nagyon szoros ragaszkodás is, de hosszú távon tapasztalataim szerint nem is egészséges a túlzott kötődés. Én is ilyen típus voltam, mindent megadtam volna a partneremnek, de szépen kikopott belőlem ez a tulajdonság és az igénye is, szerencsére :)

2021. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Miért, nincs olyan tulajdonságod, ami vonzó lehet egy lánynak, úgy gondolod, csak úgy tudnál egy csajt megtartani, ha annak egészségtelen kapcsolati berögződései (pl. ragaszkodás) vannak?

Ejha.

2021. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem ezt mondtam,nem is írtam magamról semmit.

Mindenkinek màs az egészséges.

Nekem az ha sok időt töltök a pàrommal.

Miért lenne baj ha ő is és én is erre vàgyunk?

Akkor van baj ha az egyik félnek ez sok.

Én azért remélem egyszer megtalàlom azt a lànyt :)

2021. ápr. 29. 10:25
 7/17 anonim válasza:

Szia 5!

Hát remélem nincs olyan tulajdonságom ami vonzó lehet egy lánynak, hisz én is az vagyok :).

Direkt írtam a válaszomban, hogy "véleményem szerint". Az én eddigi kapcsolataimból, mindig az derült ki, hogy túl sokat adtam a másiknak. Lehet, nem a megfelelő partnereim voltak, de szerintem ez a ragazkodás, melyet a kérdező írt, túl sok és egészségtelen.

2021. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt.
2021. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam beszélgetni lányokkal itt de ugyan az van mint máshol, hogy nem írnak vissza egy idő után.

Sajnálom hogy esélyt se adnak nekem hogy bebizonyítsam hogy nem olyan vagyok mint amilyennek elsőre tűnök.

Nem vagyok se papucs, se gyenge, se unalmas, de hát egyszer csak lesz olyan bátor lány aki meglátja bennem amit mások nem :)

2021. ápr. 29. 21:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért, milyennek tűnsz elsőre?
2021. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!