Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne adjam fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne adjam fel és motiváljon, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és őszintén már vágyok egy társra, azonban mindegyik ismerkedésem a nőkkel zsákutca. Nem arról van szó, hogy szóba sem állnak velem a nők, hanem inkább az, hogy sosem jön össze semmi komolyabb...pedig én tényleg nem erőltetem.


Kb. fél éve találtam egy lányt akivel együtt is voltunk pár hónapot. Hamar kiderült, hogy nem illünk össze. Számomra mérgező kapcsolat volt. Kiléptem, éreztem, hogy lenullázza az önbizalmam.

Utána megismerkedtem interneten egy lánnyal. Találkoztunk párszor, sokat cseteltünk. Nagyon jól megértettük egymást. Kinyőgte, hogy hát ő nem igazán akar tőlem semmit, csak magányosnak érzte magát a tilalmak alatt.

Továbbléptem. Megismerkedtem egy másik lánnyal akivel ugyanazon a hullámhosszon voltunk. Találkozgattunk, beszélgettünk nagyon közvetlen volt a hangulat mindig. Persze egy idő után kezdtem közeledni feléje, hogy akkor vegye észre, hogy többet is szeretnék. Azonban minél jobban közeledtem ő annál jobban távolodott. Közösen tanultunk spanyolul...állandóan az amigo szót használta...megértettem...barát zónában vagyok :))

Az igaz, hogy nem szoktam egyből letámadni a nőket de nem is húzom sokáig a randit. Szeretem megismerni őket...főleg az első lány után sokat tanultam.


Most megint itt vagyok csalódottan. Próbálom a poizitív oldalát nézni a dolgoknak de úgy érzem, hogy kezdek belefásulni ebbe a végtelen ciklusba, hogy találkozunk, jól érezzük magunkat, én reménykedek oszt csalódok.


2021. ápr. 28. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iktass be egy kis szünetet, lehet jót tenne. Ha görcsösen akarod akkor lehet hogy nehezebben jön össze.
2021. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a matchig se jutok el
2021. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!