Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, minek írtok szex után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, minek írtok szex után, ha nem szeretnétek a másiktól semmit?

Figyelt kérdés
Szóval.. Már nem először tapasztaltam azt, hogy lefeküdtem valakivel és írt utána a másik, de így érezhető volt, hogy ebből nem lesz semmi, mindig érzem, ha valakit igazából abszolút nem érdekel, mi van velem. Viszont ezek a fiúk kb. heti 3x rámírtak azért, hogy "Szia, mizu? Szia, hogy vagy?" Ha nem akarnak semmit, mi az istennek? Nem akartak megbántani, hogy bocs, megdugtalak, de ennyi volt? Ezeknél a felszínes beszélgetéseknél még az is jobb, ha valaki teljesen eltűnik vagy csak megmondja, hogy nem kellek. :D Ennek általában az a vége, hogy beszélgetünk utána még hetekig így, programot természetesen nem csinálunk, majd egyszer csak tényleg eltűnnek. De akkor minek kell erőltetni az írogatást? Fölösleges körök. Valaki tapasztalt már hasonlót vagy viselkedik így? Mégis mi a motiváció?
2021. ápr. 27. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Fentartják a lehetőséget, hogyha adott időn belül nincs más téged megint megdughat.
2021. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Nokent irom, hogy tenyleg ahogy az elso irja.

Sajna tobbszoros tapszalat.

( en hulye:D)

2021. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hehe, akkor egy cipőben járunk. :D
2021. ápr. 27. 23:26
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Pont amiért a nők is ezt csinálják, nemtudom mi a meglepő ebben :D
2021. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem írok rá olyanokra, akikkel nem érdekel, mi van. :D
2021. ápr. 27. 23:46
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Helyesen: Chadek, minek írtok szex után, ha nem szeretnétek a másiktól semmit?


A fiúkat még csak észre se veszed.

2021. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

De most akkor nem értem, hogy mit vársz. Ha nem írnak szex után, akkor az a baj, mert te (herceg)nőként biztosan nem fogsz ráírni, nehogy már, hát az a férfi dolga.


Ha rád ír udvariasságból, hogy mizu, akkor nem viszed tovább a beszélgetést, nem akarsz találkozni vele megint.


Ha pedig nyíltan a lényegre térve ír rád, hogy átjöhetnél megint, akkor meg csak arra kellesz neki...


Szeretném megérteni a nőket, de nem megy... Egészen konkrétan mit szeretnél, kérdező? Mit kéne csinálnia egy férfinek? Mivel írjon rád?

2021. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Egy kicsit félreértesz. :) Épp ezaz, hogy ha valaki nem szeretne semmit, inkább NE írjon semmit. Mert ezekkel a fiúkkal/férfiakkal úgy éreztem, hogy lehetne valami, de valószínűleg csak szexre kellettem, ami ok, én is hülye voltam, de csak azért, mert “udvarias”, nem kell utána megkérdezni, hogy mizu, többször is. Honnan tudod, hogy milyenek amúgy a beszélgetések? Én tökre szoktam örülni, ha keresnek, érdeklődöm, célozgatok rá, hogy szívesen találkoznék, de úgy érzem, hogy bármit mondok, a másikat nem érdekli, nem kérdez utána vissza. Itt merül fel a kérdés, hogy akkor minek kell rámírni ELEVE, ha utána sem szex, sem találkozás nem lesz a dologból?
2021. ápr. 28. 00:26
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, csak azt tudják veled megcsinálni, amit engedsz. Főleg ha ez ismétlődő minta, el kellene gondolni, hol rontod el, hogy nem akarnak tőled többet (és mondjuk nem egyből odalökni magad).
2021. ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy szokták mondani, ha rossz a bohóc, ne menj a cirkuszba, ne pedig azt próbáld megfejteni, miért ilyen rossz a bohóc.
2021. ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!