Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretethiány, ami már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány, ami már nem normális?

Figyelt kérdés

Évek óta szingli vagyok.

Semmilyen testi kontaktusom nincs senkivel.

Ma viszont megölelt valaki, én pedig a sírás határán voltam, de csak itthon tört el a mécses.

Mit tegyek, ha már ennyire nem bírom ezt az állapotot?

Forduljak pszichológushoz? N


2021. ápr. 27. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Inkább ismerkedj férfiakkal.

Ahogy olvasom, rengeteg magányos férfi keres társat eredménytelenül.

2021. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Normális. Ahogy az egyes írja, keress párt. Az lenne a baj, ha tökéletesen boldog lennél úgy, hogy évekig az elefántcsonttoronyban senki meg se érint. Más érintése oxitocint termel, boldogsághormont, hogy az érzelmi elhanyagoltságról ne is beszéljünk.


Ebben a cikkben jól részletezik, miért is kéne -->



[link]

2021. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szólók is mondták ez teljesen normális ugyanakkor pszichológushoz fordulni sosem szégyen, ha az ember úgy gondolja, hogy segíthet! Ebben a helyzetben azért érdemes arra figyelni, hogy ha nagyon szeretet éhes az ember akkor könnyű elcsábítani és vannak sajnos olyan férfiak akik tipikusan az ilyen "kiéhezett" nőkre mennek!

Ha vannak barátaid akikkel tudsz találkozni ők nagyon sokat segíthetnek ebben!

Ha nincsenek elérhető közelségben, akkor egy nagyon jó megoldás lehet akár a pszichológus is, hogy beszélgessen veled, de tőle csak vígaszt kaphatsz és nem kapcsolatod! Én dagadt, szőrős, kopaszodó, csúnya férfiként azt tudom mondani, hogy nem nehéz párt találni! Nem biztos, hogy egyből az igazit találod meg, de én hiszem, hogy mindenkinek sikerülhet! :)

2021. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: Jó, de neked gondolom dagadt, szőrös, kopaszodó, csúnya férfiként nem a top modellkülsejű álomcsajok a belépő szint.


A kérdezőnek meg feltételezem, hogy a szeretethiánya vagy abból fakad, hogy túl magasra teszi a lécet, vagy ki se mozdul a lakásból és ha hozzászól valaki, akkor elfordul, felteszi a fülhallgatót és elindul a másik irányba, élőben egyáltalán nem ismerkedik, neten meg lehetetlen vele személyes találkozót összehozni.


Ez a két ok szokott lenni lányoknál, amiért nincs párjuk. Meg esetleg ha valami nagyon távoli kis vidéki községben élnek és nem hajlandók onnan megmozdulni.

2021. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Igazad lehet!

Én csak arra akartam utalni, hogy ha nekem lehetett akkor másnak is!

Nyilván az ember úgy tartom, hogy legyen tisztába a saját korlátaival!

Én úgy gondolom, hogy ha az ember szeretetre vágyik akkor nyilván nem teljesen mind 1, hogy ki hogy néz ki, de többet ad a belbecsre mint a külcsínre.

2021. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Fura.nekem egyedul senkitol nem hianyzott aoha egy random öleles sem.


Nekem max olyan ffitol hianyzik caak akit szeretek. Azaz hiaba ölelgetne pl a bnom is. Az nem kell.


Ezt soha nem is értettem amikor mindegy ki csak vki öleljen. Itt is volt már kerdezo ilyen miatt es virtuális öleléseket küldtek neki. (Azt sem tudják kit ölelgettek virtuálisan..)

2021. ápr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus ok, de írd össze magadnak, hogy mit szeretnél: társat magadnak, vagy nem? Mivel járna ez, pozitív/negatív értelemben?
2021. ápr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Asszony szerelem nélkül, mint a virág napfény nélkül, elhervad."


Idéztem egy francia filmből, de sztem tényleg igaz...

2021. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!