Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a like vagy a match...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a like vagy a match számít?

Figyelt kérdés
Szerintem azzal már minden tinderes tisztában van, hogy valamilyen módon meghatározzák az egyes személyek népszerűségét, ami alapján bekerülsz a sorba. A kérdésem az, hogy ezt a matchek, vagy a likeok befolyásolják? Tehát ha van mondjuk 150 likeom, és mindet behúznám, azaz egy nap alatt szereznék 150 matchet, akkor hirtelen ott lennék a legnépszerűbbek között?
2021. ápr. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem.


A like számít, mert az csak mások véleményét tükrözi, a match a tiédet is.


150 like az semmi. Nőknél 5 perc alatt felugrik, "99+ embernek tetszel"

2021. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de én nem nő vagyok :D
2021. ápr. 27. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A like számít, mert az nem a te döntésed, hanem a másik félé.
2021. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!