Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 éve tartó plátói szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve tartó plátói szerelem, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

26/N vagyok, elég kínos de hát muszáj segítséget kérnem. Járok pszichológushoz is.

Nos, 5 éve megláttam egy férfit, és rögtön bele szerettem. Nem volt közöttünk semmi, a szimpátia azonban kölcsönös volt. Összvissz 1 randi volt, aztán megszakadt minden közöttünk, eltűnt, köddé vált. Külföldre ment dolgozni. Kint volt fél éve amikor bejelölt facebookon, rá írtam de nem válaszolt, majd törölte magát facebookról (ki érti ezt?).


Mondom, 5 éve. Azóta szenvedek. Ismerkedem, volt párkapcsolatom is, de mindig a pasira gondolok. Mindig. És rendkívül szenvedek. Vele álmodom.

Mint írtam, élem a mindennapjaimat, tehát ellátom a dolgaimat, edzem, olvasok, barátnőkkel vagyok, pasizom, de a pasi ott van a fejemben 5 éve. Ez nagyon nem normális. És azóta szinte egy pasi sem vált ki belőlem semmit. Mint írtam, esélyt adok, ismerkedek, csókolóztam is pasikkal, volt kapcsolatom is, de egyszerűen nem megy. Olyan, mintha mást nem tudnék szeretni. És ez nagyon durva.


Járok pszichológushoz, részben más miatt, de ezt is fejtegetjük.

Hogy lehetnék túl? Tényleg minden napom szenvedés, rengeteg mindenről eszembe jut a pasi AKKOR IS, ha mást csinálok.

A durva az, hogy régen is voltak plátói szerelmeim,d e úgy voltam vele, hogy idealizált kép, aztán simán túlléptem. Ez a pasi viszont más volt, amikor egymásra néztünk legelőször akkor tudtam, hogy nekem kell.

26 vagyok. Nem megyek már, ezért sem értem ezt az egészet, sosem történt velem ilyen. SOHA. 21 éves korom óta van ez, ami baromi sok.

És több kapcsolatom volt, egyikben sem éreztem ezt, pedig voltam szerelmes.



Na, sok beszédnek.....

a lényeg, hogy nem kérek lehurrogást, hanem segítséget, hogy oldjam ezt meg.


2021. ápr. 26. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek már helyett nagy vagyok már* bocsánat, nem tudom ez hogy sikeredett erre.
2021. ápr. 26. 22:50
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Torolte magát a facebookrol??? Megsporolok neked pár talalkozást a pszichomokussal. Ha ilyen tortent, hogy torolte magat facerol, v.szinuleg nem az volt az igazi neve. Egy ember nem torli magat csak ugy. A képe alapján meg lehet talalni v.szinuleg más feluleten, ahol ott virit az asszonnyal meg gyerekkel.

- Feltehetoleg Nős az illető pár gyerekkel, es most v.szinuleg egy másik hozzád hasonlo naiv Nőt füz. Amit magából mutatott, csak a jó oldala!

2021. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl tökéletesnek látod meg most is,emiatt nem tudsz túllépni. Meg mindig úgy gondolod,hogy ő volt a nagybetűs férfi az életedben,és ilyen mentalitással hiába adsz esélyt bárki másnak is,sosem fogsz túllépni rajta. Fejben tudatositanod kell magadban,hogy baromira nem tökéletes a pasi és oké,hogy megfogott,de mint látható,nem alakult belőle semmi,az igazi pedig pont nem olyan,akivel nem alakul semmi.
2021. ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Van még 4 éved, utána majd a normálisakért sopánkodás kezdődik, abból se lesz jó egysem, eljön a 40 aztán már mind1, nembaj vkinek ezt is megkell élni, addig mások élvezik a kapcsolatukat amig te egy nemlétező semmin kattogsz. Elképesztően szánalmas a nők agya, áldom a mindent is h férfi lettem.
2021. ápr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nekem is volt olyan, hogy ha találkoztam egy számomra tökéletesnek tűnő sráccal és nem lett belőle semmi, akkor 2 max 3 hónapig rosszul éreztem magam. Ez az 5 éves beteges rajongásod nem olyan dolog, amit itt a gyakorikérdéseken meg lehetne oldani.
2021. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Válts pszichológust, mert ha jó szakemberhez járnál, akkor nem itt kellene kérdéseket feltenned.
2021. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!