Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Lassan 7 éve szeretek egy férfit,akinek felesége van.A 7 év alatt sokszor próbáltam elfelejteni,próbálkoztam kapcsolatokkal, ismerkedtem,de egyszerűen nem megy a felejtés,hiába próbálom.Régebben szinte mindennap láttam,beszéltünk.4 évvel ezelőtt úgy hozta a sors hogy már nem beszélünk mindennap,de az egészben a legszörnyűbb,hogy mikor megszakadt a kapcsolatunk a szomszédom lett.Az az egy szerencsém van hogy nem tartózkodom otthon csak hétvégén,de akkor mindig látom.Nem tudom már mit csináljak,hogy végre vége legyen ennek az érzésnek.Szeretnék egy normális kapcsolatot,viszont addig nem fog működni,amíg őt szeretem.
2018. ápr. 3. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

1. állj elé, nézz a szemébe, és mondd el neki.

ő visszautasít, neked ez ciki lesz, és ez segít elfelejteni.


2. költözz el.

2018. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Pszichológust!

Ez már mániákus, 7 év? Jézusom.

2018. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

tök jó lenne, ha csak olyanok válaszolnának, akik érdemben tudnak is segíteni, és nem hülye trollok, akik kicikizik a kérdezőkert.


vodka, te tisztára elittad az agyad, és bárcsak ne lenbél itt.

minden hozzászólásod egy szarkupac.

2018. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Jajj szegényke :( Én is ugyan így voltam, de én "csak" 3 évig. Nem kell ide pszichologus, teljesen normális vagy. Minden ember másképp viseli ezeket a dolgokat.Szerintem meg az a nem normális, hogy egyik nap még ezt szeretjük, másik nap meg már azt.Aki tényleg szeret igazán valakit annál ez bizony hosszú folyamat...Nekem is nagyon lassan sikerült túltennem magam rajta.Úgy sikerült, hogy megismertem valaki mást, aki szintén nagy hatást gyakorolt rám és igy sikerült "felejtenem".Azt tudom csak javasolni hogy ne zárkózz el másoktól, próbálj meg barátkozni, ismerkedni.Egyszer csak jönni fog valaki, aki egy pillanat alatt elfeledteti veled ezt a szerelmet.Türelem.
2018. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy válaszolok, hogy vagyok/voltam ilyen helyzetben.

(több részletben tudom csak elküldeni)


1.)

- Az, hogy a szomszédod, nem segít. Nálam a pár havontai találkozások is felkavartak és visszahúztak, meg egyéb apróbb interakciók.. Ennyi elég a visszaeséshez. Teljesen ki kellene egy jó időre zárnod őt a látókörödből, életedből! Komolyan beszélek... Ez hidd el, hogy az elején szar, de segít. Idővel..

- próbáld meg lefoglalni magad, és ne rajta ábrándozni. (ez is nagyon nehéz). De ha időd sincs rá, mert mindig csinálsz valamit, akkor annyival is kevesbbszer gondolsz rá. Tereld el a figyelmed.


- Ennek a plátói dologban pont azért "jó" benne ragadni, mert egyfakta menekvés sokaknak. ( Szar, de közben legalább van valami, és ez a valami is jó érzés, hogy legalább érzel). De ennek semmi értelme. Gondolj arra, hogy felesége van, hamarosan (vagy már most?) családja, gyerekei, családot alapít. Mással.

2018. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Folyt köv 2.)


Mennyi esélyt látsz arra, hogy elhagyja a feleségét érted? 0,5 %? Akkor ennek semmi értelme... Magadat szívatod csak, szenvedsz, nem tudod élni az életed teljesen.. Miközben a másik a feleségével van, vele programozik, vele szexel, vele nevet.. Neked meg mi jut, az ábrándozás? Mikor lesz elég ebből? 7 év?


Nem lecseszés, tudom milyen érzés ilyentől szenvedni.. Nekem is elegem lett, és igen, neked is tenned kell érte, hogy ez megszűnjön, amennyire csak tudod, tenned kell érte. (Már amennyi ráhatásod van). Én kerülöm, és szeretném, ha kb sose látnám őt, de ha egyszer egyszer öszefutunk is tartanom kell maga, hogy ne essek vissza. Mert ennek nincs értelme. Előszr ezt kell felfogni, de nem csak így ésszel, hanem rendesen.

2018. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ÉS 3.)


Sokáig én is észérvekkel mantráztam magamnak mindig, leírtam egy papírra, ha szembe jutott, hogy miért ne csináljam, átolvasgassam a listám. Picit segített olykor. De akkor lesz az igazi, amikor már nem az eszed meg az érzelmeid lesznek ellentétben, hanem eléred azt a pontot, hogy már érezni sem akarsz semmit irnt,a mert hülyének érzed magad az egész helyzettől. ( Pl hogy 7 év.. miközben ő boldogban el van..) Nkem ebből lett legem, dühös voltam magamra, rá, a helyzetre.

Mostanra már nem érdekel az sem, a másik hogy tekinthet rám, már cak hülyének érzem magam a helyzet miatt, és kerülöm teljesen.


Írd össze te is a gondolataiadat, talán segít átlátnod jobban a dolgokat.



Bocs a regényért.

2018. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Akit nem kaphatunk meg, azt örökké szeretjük." Renard. Szóval van ebben igazság, tapasztaltam, de tudatosan ki lehet ( nagyjából) ölni...vagy mond el neki, hidd el, az is segít majd , mert valamerre " kimozdít", vagy költözés....
2018. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy viccen kívül az elsőnek igaza van.

Én 7 évig nem tolnám, de pár hónap után odaálltam elé és bevallottam, hogy kedvelem és többet érzek iránta és ezzel azt csinál, amit akar, de legjobb lenne ha a szemembe nézne és ő mondaná bele, hogy ő ezzel nem így van.

Mondjuk ő erre azt válaszolta, hogy "Ne kérjek tőle ilyenek! Meg erre nem képes!" De mégis könnyített a lelkemen, hogy kimondtam és ő is tudta. Meg nyilván utána könnyebb volt túllépnem ezen, mert nem történt semmi, nem változott semmi. Szóval én bejátszanám. :D

Mert tudom, milyen nehéz másik kapcsolatot keresni, csak azért, hogy elfelejts valakit, főleg úgy, ha a szívedet, az érzéseidet lefoglalja teljesen az a bizonyos másik személy.

2018. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!