Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van az a helyzet, mikor látod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a helyzet, mikor látod egy pasin, hogy tetszel neki, és úgy is viselkedik veled. El tudod hinni, hogy miattad viselkedik úgy?

Figyelt kérdés
Nálam alap probléma ez, más is van így ezzel? Ha tetszem egy pasinak, és látom rajta, hogy nagyon kedves próbál lenni velem, akkor az első gondolatom mindig az, hogy biztos hogy minden nővel ezt csinálja, el se tudom képzelni, hogy én tetszem neki annyira, hogy csak velem ilyen. Ez kóros önbizalom hiány? Vagy esetleg más is szokott ilyet gondolni?
2021. ápr. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Én férfiként szoktam azt gondolni, hogy ha egy csaj ritkán válaszol, akkor az azért van, mert rajtam kívül még 20 udvarlót tart.
2021. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez önbizalom hiány lehet, vagy reális gondolkodás inkább?
2021. ápr. 26. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reális. Nekem már volt, hogy 100%-ig biztos voltam benne, hogy tetszem valakinek (pedig alapjáraton én is önbizalomhiányos vagyok), aztán jó nagyot koppantam, mikor közölte, hogy ez meg se fordult a fejében. 🤷‍♀️
2021. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!